Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu | KendiniGelistir.Com

Kitap Dünyası => Kitap Önerileri => Konuyu başlatan: grobstern - 21 Kasım 2011, 11:31:28 Pzt

Başlık: Geleceğin geçmişinde saklı TAYYİMEKAN
Gönderen: grobstern - 21 Kasım 2011, 11:31:28 Pzt

Arkadaşlar en son okuduğum kitapı sizlere anlatmak istedim hep merak etmeşimdir doğmadan önce nerde ne yapıyorduk nette kısa bir araştırmadan sonra tayyimekan başlığını buldum ve bu konuda yazılmış bir kitap gördüm aldım okudum harika zahmete girerek kitapın arka kapağından yazanları paylaşıyorum tavsiye ederim


Kaderiniz sizin elinizde… Ama nasıl?
Beden ve ruh bütünlüğü, ruhun bedenden çıkması, ruhun kaç gram geldiği derken bir şeyi unuttuk: Henüz bir bedene kavuşmamış ruhlar neredeler?
Zamanın ve mekanın olmadığı bir evren: Tayyimekan. Her evren gibi orada da şifreler, olasılıklar, ırklar ve savaşlar var. Tayyimekan'da; bedene kavuşacak olan bir ruhun heyecanına, imkansızı isteyen bir bilim adamının azmine, yıllar önce oğlunu kaybetmiş bir annenin acısına, bilinmezliğe doğru giden bir bilgenin seyahatine ortak olacaksınız.
Hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya başlayın, Arif Muti'nin keşfettiği evren hareketleniyor, Tayyimekan efsanesi başlıyor.

kitapdan bi bölüm :

"yusuf : Hocam herkes kendi kaderini seçer diyorsunuz, ne bilim, ben niye dünyanın en zengini olmayı seçmemişim ki ?"
mehmet hoca : zenginlik; iki lokma ekmeği sağlık ve huzurla yiyebilmek, değil mi ?

www.facebook.com/neahlar (http://www.facebook.com/neahlar) da face sayfaları bence bi bakın-----TANITIM SAYFASINDAYIZ REKLAM DEĞİLDİR SADECE OKURUM----
Başlık: Geleceğin geçmişinde saklı TAYYİMEKAN
Gönderen: kaleci - 24 Kasım 2011, 12:09:29 Prş
vay be usdat da neden sen ne saçmalıyorsun öyle şey mi olur bence yaradıcı alaklı bişi nasıl başka ırklar filan var anlat bakalım sen bi bu saçamlığı belki de yanlış analamışızdır
Başlık: Geleceğin geçmişinde saklı TAYYİMEKAN
Gönderen: canalıcınokta - 25 Kasım 2011, 11:26:00 Cum
biri kuyuya taş atmışş bi kişi cevap yazmış amatör kaleci yok böyle bi dünyaaa saçmaka grob ne ırkı öyle bişi olsaydı çoktannn çıkar gelir di yada bi şekilde ortaya çıkardı dimi ama  >:( ;) ;) :)
Başlık: Geleceğin geçmişinde saklı TAYYİMEKAN
Gönderen: grobstern - 29 Kasım 2011, 10:35:11 Sal
paylaştığımı okuduysan sonunda hayal gücünüzü zorlayınız yazıyor tmmı ile hayval gücünüzü zorlayan bi ever kitapın türü zanten fantastik kuru okumadan nasıl böyle ön yargılı oluyorsunuz anlamıyorum soru sorun madem direk üzerime üzerime gelmişsiniz.