Gönderen Konu: tavsiyeye ihtiyacım var  (Okunma sayısı 2921 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evrenin_nazlıgülü

• Girişimci
  • **
tavsiyeye ihtiyacım var
« : 13 Aralık 2009, 21:33:04 Paz »

sponsorlu reklamlar

merhaba yardıma ihtiyacım var çözüm yolları arasında boğuşup duruyorum..alamadığım kararlarım vazgeçemediğim keşkelerim var..bu karmaşanın içinde birde migren ağrısı misafir bu akşam..şöyle beynimi uyuşturup dondurucuyamı kaldırsam acaba..içimdeki sıkıntıyı atamıyorum ne yapabilirim..

Çevrimdışı Korsan

• Süper Moderatör
  • *
tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2009, 21:45:37 Paz »
Merhabalar. Öncelikle hoşgeldiniz.
Ya aslında pozitif durumlara pek girmem ama. En azından çözüm yollarınızın olması hiçte fena bir durum değil. Keza çözüm yolları olmayan durumlarda olmanızdan daha iyi bir durumda sayılırsınız.

Herkesin alamadığı kararları ve bolca keşkesi var bu konudada yalnız değilsiniz.
Ama en doğru kararı almak için acele etmeyin. En azından bir keşke eksiğiniz olur. Migrene gelince. O konuda bir ağrı kesici almanızı tavsiye edeceğim.

Ve düşünmekten korkmayın (Beynimi dondurucuyamı atsam demişsiniz ya) İnanın bana bu durumunuzdan çıkmaktaki yegane ihtiyaç duyacağınız şey..
Bir yerden sonra illa aşılır sıkıntılar. Pes etmeyin hemen..

Umarım en kısa sürede,doğru kararlar almanızdan dolayı keşkesiz,migrensiz ve sıkıntısız bir halde olmanızı dilerim..

• Girişimci
  • **
tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2009, 22:13:32 Paz »
çözüm yollarım var fakat cesaretim yok hangisi doğru bilmiyorum ..desteksiz olmuyor cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim..

Çevrimdışı Korsan

• Süper Moderatör
  • *
tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2009, 22:17:51 Paz »
çözüm yollarım var fakat cesaretim yok hangisi doğru bilmiyorum ..desteksiz olmuyor cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim..

Umarım en doğru çözüm yolunda cesurca ilerlersiniz. Destek olsa iyi olur olmasınada, olmamasıda o kdar etkin olmamalı bence.

Ve rica ederim.

Çevrimdışı özgüя şαнιη

• Site Sahibi
  • *
    • KendiniGelistir.COM
tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2009, 23:36:03 Paz »
Mutlaka yapabileceğini zannettiğin şeyden daha fazlasını yaparsın. Aslında zannettiğinden çok daha fazlasındır.
Doğru şeyleri yap. Başının ağrısı için tavsiye edebileceğim şey "stresten, sıkıntından ve sinirden" uzak durman.

3 yapmayacağın S'yi verdikten sonra yapacağın ilk S'yi söyliyim...

"Sakinleş..."

Çünkü çözülemeyecek hiçbir şey yok.

Foruma da hoşgeldin.

Çevrimdışı hanedeyim

• hane
  • Etkin Gelişimci
tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2009, 01:11:18 Pzt »
yaşadıkların hakkında bilgimiz olmadığı için tabiki bişey söylenmez ama içinde bulunduğum durumu çok iyi anlayabiliyorum.
ben iki senedir kendi kendimle boğuşuyorum bi ara kafayı yiyicem zannettim :)
ama sonra farkına vardımki ben ondan başka bişey düşünmüyorum takıntı haline gelmiş başka şeylerle uğraştıkca kendimi zorladıkca iyi geldiğini farkettim örneğin bi ara satranç masasından kalkmıyodmu çünkü satranç oynarken başke birşey düşünmeme mani oluyor sende kendine göre bir çözüm bulmalısın
biliyorum kolay değil zor olacak ama olacak
biliyorum iyileşmez ama kabuk bağlayacak

• Girişimci
  • **
tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2009, 08:43:13 Pzt »
kendimi boş bırakmıyorum düşünmeye zamanım olmasın diye boş olduğumda daha çok takıyorum..çalışıyorum..hat ve rölyef kursuna gidiyorum..açıköğretimden okuyorum..
tamamen kendimleyim yani herkese herşeye dışardn bakıyorum sanki..hiçbişeyin anlamı yok gözümde...psikoloğa gittim depresyon testi yaptı beni aradı tekrar diyorki sen nasıl ayakta duruyosun çok ağır sonuçları..ona sürekli gitmemi istedi ama okadar maddiyatım yok
kendisinede söyledim..ancak 24 msnsi açık doktorumuzun sorualrıma ordan cevap yazıyor yada bazen hiç yazmıyor..zamanım oldukça gel dedi bana dinlerim seni dedi..amaben karşılığı veremeyeceğim için utanıyorum gidemiyorum..zayıf bi insan aslında yani kararlarımı alsam çokta iyi başarırım her sorununda altından kalkarım nasıl oluyor olan çözüm yolarından birisine gidemiyorum bilmiyorum..

Çevrimdışı hanedeyim

• hane
  • Etkin Gelişimci
tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2009, 12:46:58 Pzt »
derdini düşünceni herkeze anlatamazsın bilirim belkide en yakınlarına bile
işte bu yüzden seni dinliyebilecek seni anlayabilicek ama seni tanımayan birisiyle dertleş bence
hem sen hem o desarj olursunuz hemde başkasının sorunlarını dinlediğinde kendi sorunlarınada başka bir gözle bakmak zorunda kalıyorusun
AMA ŞUNU BİLKİ SENİN SORUNUNU SENDEN BAŞKA HİÇ KİMSE ÇÖZEMEZ
sadece değişik bir bakış açısı kazanmanı sağlar
bunları nerden biliyosun dersen kendimden biliyorum  :)

Çevrimdışı aslı_5

• Girişimci
  • **
tavsiyeye ihtiyacım var
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2010, 14:28:12 Çrş »
seni rahatlatacak bi müzik dinle...( ezginin günlügü ) tavsiye ederim..bir karar vermen gerekmiyorsa yorma kendini...herşeyi akşına bırak...ama beynini dinlendirip..

zor bi süreç..bol şans  tez zamanda sıkıntılarını atlatabilmeni diliyorum..

sevgiler..

sponsorlu baglantilar