Gönderen Konu: Düzeltme yetkisi Part 3  (Okunma sayısı 3436 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esma 41

• Girişimci
  • **
Düzeltme yetkisi Part 3
« : 28 Ekim 2011, 02:10:29 Cum »

sponsorlu reklamlar

Alıntı
Düzeltme yetkisi...
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2009, 11:06:14 Çrş »  

--------------------------------------------------------------------------------

Ya, aslında bu yetkiler öncesinde tüm kullanıcılarımızda vardı.
Birden fazla kullanıcımız. Bu yekilerini forumun akışını kötü anlamda etkileyici bir şekilde kullandıklarından dolayı.Bu duruma bir kriter getirmek zorunda kaldık.
Yani alınan karar sitenin işleyişi açısından gerekli bir karardır diye halen düşünüyoruz.
Ama ulaşılması gereken mesaj sayısında bir değişiklik için bir değerlendirme yapalım.
Sonrasında bu başlık altında olumlu yada olumsuz sizleri bilgilendiririz efendim.O zamana kadar, mesajlarınızı göndermeden önce "önizleme" kullanıp mesajlarınızı kontrol etmenizi rica ediyoruz.

Teşekkür ederim..

Konu kilitlendigi icin tekrar yeni bir Konu acmak zorunda kaldim.
Sahsen, benim icinde düzeltme 'butonu' cok önemli.

Kendi yazdigim (yanlis)  yorumu/mesaji , kendim düzeltmek isterim.

Sanirim bu Konuda cogumuz hemfikiriz.

Cevabinizi bekliyorum.

Simdiden tesekkür ederim.

Saygilar.

Çevrimdışı eniseoz

• Yeni Gelişimci
Düzeltme yetkisi Part 3
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2011, 02:38:48 Sal »
Tabiki evet yazdığımız yanlışı düzeltmek için ayrı bir cevap atmak forumda kirliliğe kalabılağa neden oluyor ee düzeltmesen olmaz böyle bi ikilemde kalıyo insan. gönderdiğimiz msja müdahale etme yetkisi olmalı ama kötüye kullanıldığından bahsedilmiş tabiki bunun içinde önlem alınmalı mesela yazdıktan sonra ilk yarım saat yada 20 dkka içinde müdahale etme şansımız olsa bu bile yeter diye düşünüyorum böylece kötüye kullanılma ihtimalide olmaz heralde.

Çevrimdışı Korsan

• Süper Moderatör
  • *
Düzeltme yetkisi Part 3
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2011, 16:41:21 Sal »
Esma arkadaşım,o dönemler "düzeltme yetkisi" üzerine konu açma bir furya gibiydi,bu konuda o furyanın önüne geçmek için yanlışlıkla kilitlenmiş olabilir... Konuya gelince gönül isterki dediğiniz gibi olsun,lakin yukarıda belirtilen durumdan dolayı getirilmiş bi kriter,ama eniseoz arkadaşımın dediği forumların eski versiyonlarında sanırım olabiliyordu yani;mesaj gönderildikten sonra bi süre mesajı gönderen kullanıcı o mesaja her anlamda etki edebiliyordu yeni versiyonlarda bi eklenti ile mümkün kılınabiliyorsa düşünülebilir...  Bakalım...

Çevrimdışı esma 41

• Girişimci
  • **
Düzeltme yetkisi Part 3
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2011, 09:24:42 Çrş »
Esma arkadaşım,o dönemler "düzeltme yetkisi" üzerine konu açma bir furya gibiydi,bu konuda o furyanın önüne geçmek için yanlışlıkla kilitlenmiş olabilir... Konuya gelince gönül isterki dediğiniz gibi olsun,lakin yukarıda belirtilen durumdan dolayı getirilmiş bi kriter,ama eniseoz arkadaşımın dediği forumların eski versiyonlarında sanırım olabiliyordu yani;mesaj gönderildikten sonra bi süre mesajı gönderen kullanıcı o mesaja her anlamda etki edebiliyordu yeni versiyonlarda bi eklenti ile mümkün kılınabiliyorsa düşünülebilir...  Bakalım...

Bilgileriniz icin tesekkürler.

sponsorlu baglantilar