Her telden, her şeyden! => Serbest Kürsü => Konuyu başlatan: Aslan2020 - 26 Eylül 2012, 14:13:43 Çrş

Başlık: Kızların İlgisini çekmek ?
Gönderen: Aslan2020 - 26 Eylül 2012, 14:13:43 Çrş
Arkadaşlar Bnm Yeni Konuşmaya Başladığım Bi Kız var. Ama Kızın Dikkatini Nasıl Çekerim ?
Durumu Anlatiyim Size :
Kızla İlk Konuşmaya Başladıgımda İyiydi Aramız Bigün Ben Mesaj Atardım Diğer Gün O Ama Zaman Geçtikçe Sadece Ben Mesaj Atar Oldm. :P
Kıza Durumu Anlattım Hoşlanıyom Falan Kız Olumsuz Cvp Vermiyo Ama Bana Zaman Ver Diyo Hayatından Cıkarmaya Calısıo Sanırım.
Ne Yapmam Gerek İlgisinin Cekmek İçin ?
Başlık: Kızların İlgisini çekmek ?
Gönderen: nolife - 28 Eylül 2012, 15:42:39 Cum
karşı cinse fazla değer verirsen ona karşı bensiz yapamaz,edemez görüntüsü çizersin oda bunu kullanarak nasıl olsa mesaj atıyor benim atmama gerek yok diye düşünüyordur zaten seni istememe gibi bi durum olsaydı olumsuz cevabı verirdi biraz bekle sabret o sana mesaj atar atmazsa kendi kaybeder. ;)
Başlık: Kızların İlgisini çekmek ?
Gönderen: mehmetpoetry - 21 Ocak 2013, 15:48:26 Pzt
yok kardeş kaçan kovalanır muabbeti yapmaya çalışıyordur sanırım fazla üstüne gitme sakin davran aramlarını azalt çok boşlama ama çokta arama oda merak etsin oda arasın ...çünkü ben tavsiyeleri dinlemeyip sevdiğim bir kızın üstüne böyle çok gitmiştim beni bıraktı .sonra herşey dozajında iyi hemen seviyorum evlenecem muabbetlerine girme kızın gözü korkar veya kaçar... ama kız milleti bu 32 yaşındayım daha çözemedim,...kimisi çok ilgi istiyo kimisi kaçıyo...kadınlar ne ister? tam bir muamma...kadınları anlamak zor,kolay gelsin,inşAllah gönlüne göre olur herşey...
Başlık: Kızların İlgisini çekmek ?
Gönderen: sis_lekesi - 22 Ocak 2013, 15:20:51 Sal
kızlar(hem cinslerim)kurnazdır. istese de istiyorum demez istemiyorsa da istemiyorum demez. etrafında dönüp dolaşman onun egosunu tatmin ediyordur muhtemelen. üstüne düşmeyeceksin.