Anasayfa / Sizden Gelenler / Site Tanıtımı / Hediye almaksa aklınızdan geçen…

Hediye almaksa aklınızdan geçen…

Hediyler… Hele küçük olanları. Beklenmeksizin gönderdiğiniz ve eline geçtiğinde yüzünün ne hale geldiğini görmek için anlamlı anlamsız tasalanmanıza  neden olan şeyler…

Seçimlerinizi kolaylaştıracak, sizi bulma, arama derdinden kurtaracak ; fikir veren hatta aklında hiç yokken “acaba bunu da ona alsam mı?” dedirtecek bir siteden bahsetmek istiyorum size…

Sitedeki kategori çeşitliliği çok fazla. Öğretmenler günü hediyelerinden, anne ve bebek hediyelerine, karne hediyelerinden, taraftar ürünlerine kadar… Site hediyeyi, hediye.com.tr’den aldırtmak için her şeyi yapmış.

hediye.com.tr

Niyetiniz birilerinin mutluluğu için hediye(ler) almaksa, hediye.com.tr’ye bir göz atın…

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

Bir yorum

  1. Reklam yapmissiniz ama pahali bir site. kucucuk bir ayiciga 35 ytl cok, o fiyata baska yerde daha ise yarar ve kaliteli biseyler bulunur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.