Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 4 dk okuma süresi
118 0

Bu sitenin amacı nedir?

Bu site, haddini aşmayı garanti ederek amatör bir ruhla hazırlanan, önemli bir noktaya temas eden, KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ baz alan, bir site olma gayretinde çaba harcayacaktır.

Sitede neler olacak, neler olmayacak?

Sitede bireyin “kendini geliştirmesi” için her şey olacak : Denemeler, makaleler, hikayeler, anketler… ama asla tavla oyunları, oyun hileleri, cep telefonlarına bedava mesaj, fıkralar vs. isteyenler aradıklarını malesef sitede bulamayacaklar. Bu arkadaşlarımızı GOOGLE‘a yönlendirmekten zevk duyarız.

Benim yaşadığım ve paylaşmak istediklerim var. Burada yayınlamak istiyorum?

Memnuniyet duyarız. Bize ” İletişim ” bölümünden veya Yazarlık Başvurusu üzerinden yayınlanmasını istediğin yazı, deneme ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz. Bu yazı ve çalışmalarınızı site içeriğine ve biçimine uygun bulursak isminizi ve mailinizi belirterek siteye ekleme yapabiliriz ve bundan büyük zevk alırız.

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Özgür Şahin – kendinigelistir.com@gmail.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Özgür Şahin
Editörler / Editors
Dr. Mustafa Kurt
Aslı Ece Özdoğan

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Ersin Düzensiz
Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Nilüfer Sağlam
Mali Müşavir / Financial Advisor
Cüneyt Özer
Reklam / Advertise
Özgür Şahin

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Wordpress, Jarida Theme

Gizlilik

© Copyrigth 2006 kendinigelistir.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kendinigelistir.com’a aittir. kendinigelistir.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kendinigelistir.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

kendinigelistir.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kendinigelistir.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kendinigelistir.com. However, sometimes the kendinigelistir.com uses third parties to process your information. kendinigeilstir.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kendinigelistir.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kendinigelistir.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kendinigelistir.com and its services. When you use kendinigelistir.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kendinigeilstir.com cookies section of our full Privacy Policy.