Anasayfa / Sizden Gelenler / Site Tanıtımı / 3D tasarım için Solidworks

3D tasarım için Solidworks

3D tasarım yapmanıza ve bu tasarımları test etmenize yarayan bir yazılımdan bahsetek istiyorum. Solidworks… 3D tasarımlarda kullanılan bu arayüz, günümüz sinemasına da uyarlanmaya başlanmış hatta birçoğumuzun hayranlıkla izlediği animasyon filmlerinin temel taşı olarak kullanılmaktadır. Marangozluk, mimarlık vb. alanlarda da profesyonel olarak kullanılan Solidworks ile bir yatın 3D tasarımı ortaya konup, çizdiğiniz bu çalışmanın test etme olanağı sağlanabilir.

Solidworks ile 3d tasarimlar

Solidworks‘un Türkiye distribütörlüğünü yapan Armada Yazılım’dan bu programı satın alabilirsiniz. Hatta size eğitim olanağı sunmaktadır. Eğer bir Solidworks kullanıcısı iseniz programa pek çok yenilik ve fonksiyon getiren eklentilerini de yine Armada Yazılım’dan elde edebilirsiniz.

Solidworks ayrıntıyı düşünen, ince programcıların tercihidir.

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.