Oruno © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Site Tanıtımı
  3. Profesyonel Dilekçe Çevirisi için Dilekçe

Profesyonel Dilekçe Çevirisi için Dilekçe

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 4 dk okuma süresi
7 0
ÇevirimVar

Dilekçe, bir kişinin isteğini, şikayetini, düşüncesini duyurabilmesi veya bir konu hakkında bilgi verebilmesi için ilgili resmî ya da özel kurum ve kuruluşlara yazdığı imzalı olması gereken bir başvuru yazısıdır.

Dilekçelere yurtdışı için başvuru yaparken veya yurtdışındayken de oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Resmî kurumlarla yapılacak iletişim için gereken dilekçe çevirisi sürekli istenmektedir. Vize işlemlerinde, yurtdışındaki hukuki meselelerde, anlaşmalı boşanma işlerinde vb. birçok konuda dilekçe istenmektedir.

DİLEKÇE ÇEVİRİSİ NASIL YAPILMALI?

Dilekçe çevirisi yapılırken dilekçenin formatı korunarak tercüme yapılmalıdır. Tarihler, sayısal veriler, kurum isimleri çevrilirken son derece hassas davranılmalı, birebir çeviri yapılmamalı, hedef dilin kurallarına göre çeviri yapılmalıdır. Dilekçe, ciddi ve resmi bir belge olduğu için saygılı bir dil ve üslupla kelimeler seçilip çeviri yapılması gerekmektedir. Hitaptaki hiyerarşik düzen korunmalıdır. Dilekçeyi desteklenen belgeler de aynı düzen çerçevesinde tercüme edilmelidir. Çevirimvar ekibi olarak dilekçe çevirilerinizde belgelerinizi sayfa formatına ve terminolojisine uygun olma garantisiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Dilekçe çevirisi
Profesyonel Dilekçe çevirisi

KALİTE, GÜVEN, HIZ

Çağımızda teknolojinin bu kadar ilerlemesiyle internetin artık uğramadığı ev yok. Neredeyse birçok işlem artık internet üzerinden yapılabiliyor. Çevirimvar Online Tercüme Bürosu olarak sizlere dünyanın neresinde olursanız olun dilekçe çevirilerinizi anında sizlere ulaştırmaktayız. Tek yapmanız gereken dilekçenizi sitemiz üzerine yüklemenizdir. Anında fiyat teklifiyle dilekçe türünüze uygun olarak istediğiniz dilde tercümeniz yapılmaktadır. Dilekçe çevirinizin aciliyeti varsa ulaşmanız gereken en güvenilir ve en hızlı yer Çevirimvar Online Tercüme Bürosu’dur.

Çevirimvar ekibi olarak sizlere vize başvuru dilekçesi çevirisi, şikâyet dilekçesi çevirisi, okul dilekçesi çevirisi, banka dilekçesi çevirisi, öğrenci dilekçesi çevirisi, tapu tescil dilekçesi çevirisi, temyiz dilekçesi çevirisi, velayet dilekçesi çevirisi ve iş başvuru dilekçesi çevirisi vb. konularda hizmet vermekteyiz. Dilekçe çevirinizin son hali, alanlarında deneyimli dil uzmanları tarafından son kontrolleri yapılarak dilekçeniz sizlere hatasız şekilde teslim edilmektedir ve %100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

ÇEVİRİMVAR İLE DİLEKÇE ÇEVİRİSİNDE BİR ADIM DAHA İLERİYE

Çevirimvar Online Tercüme Bürosu, kadrosunda bulundurduğu profesyonel tercüman ağı ile her türlü çevirinizde size en yüksek kalitede ve hızda çeviri hizmeti sunar. İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca başta olmak üzere geniş bir dil yelpazesiyle herkese hizmet verebilmektedir. Sektörlerin kendilerine özgü olan gerekliliklerini en iyi şekilde karşılayabilmek için her türlü sektörde alanından uzman tercümanlarla çevirileriniz yapılmaktadır. Terminoloji en doğru şekilde kullanılarak, yanlış anlaşılma yaratacak her türlü hatadan kaçınılmaktadır. Çevirimvar, Türkiye’deki ilk ve tek ISO Kalite Sertifikası’na sahip online tercüme bürosu olarak kalitesini kanıtlamıştır. Dilekçe çevirisi dışında da pek çok çeviri türünde Çevirimvar bir tık uzağınızdadır ve çeviri büromuza kuşkusuz her an başvurabilirsiniz. Tercüme için bürodan büroya koşmayın, her biri deneyimli uzman kadromuzla en avantajlı çeviri hizmetimizden faydalanın Çevirimvar ile profesyonel tercümanlarımız tarafından yapılan kaliteli çeviriler ve çeviri takipleriniz için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar