Anasayfa / Sizden Gelenler / Site Tanıtımı / Web tasarımı ve AtaMedya

Web tasarımı ve AtaMedya

WEB Tasarımı… Artık olmazsa olmazınız. İnternetin önemini, ehemmiyetini ve ne denli özgür bir dünya olmasının yanısıra artık dünyanın en büyük bilgi bankası olduğuna falan girmemize gerek yok. Zaten eğer buradaysanız ve şu an bu siteyi okuyorsanız bunun farkındasınız. İnternette küçük de olsa bir yer edinmek isteyen çok kişinin olduğunu biliyorum. Hatta zaman zaman -fakülte yıllarımda tasarım ve progralama ile uğraştığım için- gelip, dillendiren arkadaşlarım da yok değil. Bu işi profesyonel ve güvenilir olarak yapan birkaç kurum var ki, bir tanesi sadece tasarım, programlama tarafında değil ; yazdığı makalelerle de kullandıkları programlarla ilgili bilgi veren bir bloga sahip. 1400’e yakın kurumsal web sitesi yapmış. Referanslarında kaliteli siteler ve çok ciddi projeler var. Çevrimiçi (online) ödeme olanağı ve bu yönde güvenlik sertifikasyonu da mevcut. Firma 7 senedir faal ve kalitesini defalarca ispat etmiş.

AtaMedya

Bir kurumsal site ile işin ucundan tutmak istiyorsanız AtaMedya ile web tasarımının farkını görebilir, o farka ortak olabilirsiniz.

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.