Anasayfa / Geliştiren Videolar / VIDEO : Farklı düşün, fark at, fark yarat!

VIDEO : Farklı düşün, fark at, fark yarat!

Geçmişte neler denmedi ki? 1899’da Amerikan Patent Dairesi başkanı icat edilecek her şeyin icat edilmiş olduğunu ifade etmişti. IBM Başkanı 1943’te bilgisayar denen alete dünyada en fazla 5 tane yeterli olacağını söylemişti. Bu ve bunun gibi bilgiler uzayıp gider… VE şimdi düşünün ya herkes onları haklı bulsaydı? Herkesin baktığı yerden bakarsan aynı şeyi görürsün. Herkesin yürüdüğü yoldan yürürsen aynı yere çıkarsın. Farklı düşünmenin, fark yaratmanın ve fark atmanın en önemli çizgisini anlatan iki video derledik. İzlemeniz, fark yaratmanız için adım attırır…

Derleyen : kendinigelistir.com

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

2 yorum

  1. Ne güzelllllllllllllll kendimi buldum bu yazıda.
    Ne yazık ki birilerini bulamıyorum çevremde herkes öyle olmalı yada öyle olması gerekli gibi düşüncelerin, sabit bakış açılarının af dileyerek belirteyim sürüsü gibi geliyorlar bana.
    Belki de içlerinde bazıları öyle değildir onlarda benim gibi yine sürüdeler yine sürüdeler…
    Ay ne kötüüüüüüüüüüüüü. :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.