Anasayfa / Geliştiren Videolar / Küçük Şeyler / Farkına Varmak İçin (Video)

Küçük Şeyler / Farkına Varmak İçin (Video)

Öyle zamanlarınız olur ki, en yakınınızdaki değerin farkına varmazsınız. Hata o şey size o kadar yakındır ki “varlığını” bile hissetmeyebilirsiniz. Bu videomuz yine Üstün DÖKMEN hocamın “Küçük Şeyler” adlı programından. Biraz gözlerimizi açmamız, hayata her gün baktığımız pencereden kafamızı çıkarmamız ve en önemlisi yoğunluğumuzun uğultusuna kapılıp kapılarımızı açmamız için hazırlanmış…
 

Küçük bir anekdot!
İki mahkum varmış. O gün öylesine bir yağmur yağıyor ki… İkisi de çıkmış, parmaklıklara tutunarak gökyüzüne bakmış. Biri demiş ki “Ne güzel yağıyor! Şu gökkuşağına bak…” Diğeri de demiş ki “Ne güzeli… Sen şu yerdeki çamura bak!” 

Bakış açıları! Her şey bizde başlıyor, biz de bitiyor. Etrafınızdakileri farketmeniz, mutluluk için büyük şeyleri beklememeniz üzere…

Derleme – Düzenleme : Özgür ŞAHİN / kendinigelistir.com

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

6 yorum

 1. :) Evet… Cok dogru… Farkinda olmadigimiz o kadar cok sey varki…

  Simdi suda geldi aklima… Insanlar ellerindekilerle yetinmeyide bilmiyorlar maalesef…

  Mutlulugu arayan biri iki dakika kafasini kaldirip ‘baksa’ görecek mutlulugu… Ama yok… O hep daha iyisini, o hep baskasini arar… ;)

  Bu durumdan herkesin ders almasi dilegiyle…

  Ellerine saglik Özgür’cüm…

 2. merhabalar siteniz harika olmuş.her yazınız bir başka güzel ama bir sorun var videoları izleyemiyorum . nedenini bilmiyorum . biri bana yardım edebilir mi???

 3. aynı dertten ben de muzdaribim, videolar açılmıyor. biri bize yardımcı olursa çok seviniriz.

 4. evet videoları izleyemiyoruz neden .

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.