Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Bir de bunlar var!
  3. Dışı temiz, içi pis!

Dışı temiz, içi pis!

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 1 dk okuma süresi
11 5

Bu haftasonunu bir sorgulama ile geçirelim istiyorum. Hatta yine yorumlarınızla ortak olursanız daha güzel olacaktır. Etrafımızda -mutlaka- görüyor\rastlıyoruzdur. Üzerine bir maske takınan, olduğu gibi davranmayan, içindekini keşfettiğimiz ya da keşfetmediğimiz ama aslında n’olduğunu\n’apmaya çalıştığını bildiğimiz insanlara… Özdemir ASAF’ın 3 mısralık dizesi aklıma getirdi bu satırları! Var mıdır etrafımızda böyleleri? VE sizce şiirdeki gibi kirli eller mi daha temizdir? Temiz elli kirli gönüller mi? Ne dersiniz

Kirli eller daha temiz.
Temiz elli kirli gönüllerden.
Ne dersiniz?

Özdemir ASAF

Yazan : Özgür ŞAHİN / kendinigelistir.com

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar