Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Bir de bunlar var!
  3. // En büyük “gelişim zirvelerinden!” birisi

// En büyük “gelişim zirvelerinden!” birisi

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 2 dk okuma süresi
14 2

7 – 11 Mayıs arası Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi’ndeyiz. Hem de kimler kimler… Anadolu şehirlerinde yapılan en büyük ?kariyer, istihdam zirvelerinden? birisi için çok yoğun bir çalışma içersindeydik. VE nihayetinde sonuçlandırdık. Amaç, üniversite öğrencilerinin önünü açmak, istihdam alanı yaratmak, kendini tanıtmak ve tabi ki ?kendini geliştirmek??

İlk gününden, son gününe kadar devamlı bir değişim ve gelişim içersinde olan eğitim programında Bankacılık Sektöründen, Özel Finans Kurumlarının istihdam ve kariyer olanakları, yenibiris.com & hepsiburada.com gibi çığır açmış sitelerin gelişim süreçleri ve iş fırsatları konuşulacak. Kişisel gelişimin usta kalemleri (Adil MAVİŞ, Kemal KAPTANER, Davut İBRAHİMOĞLU, Zülfikar ÖZKAN) katılımcılara hayatlarını kolaylaştıracak önemli bilgileri verecekler. Bunlar yetmez dendi ve Türkiye’nin önde gelen kurum-kuruluşlarından olan MERCEDES, UNILEVER, SIEMENS, GARANTI BANKASI, PAMUKKALE İnsan Kaynakları müdürleri katılımcılara firmaları hakkında bilgileri sunduktan sonra kariyer ve istihdam olanaklarından bahsedecekler.

Gelisim Gunleri

Bu konu hakkında yazılacak o kadar şey var ki? Ancak herhalde ?gelişim günleri programını? vermek, hiçbir şey yazmama konusunda beni affettirecektir.

1. Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Gelişim Günleri tamamen ücretsizdir. Herkesin katılımı bekliyoruz.

[ 1. Kocatepe Gelişim Günleri Programına Ulaşmak İçin Tıklayınız. ]
[ 1. Kocatepe Gelişim Günleri Künyesine Ulaşmak İçin Tıklayınız. ]

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar