Anasayfa / Geliştiren Oyunlar / Geliştiren Oyunlar : Küpleri Yerleştir!

Geliştiren Oyunlar : Küpleri Yerleştir!

Sevimli maymun Barney çeşitli labirent bilmeceleri üzerinde çalışıyor. Ona yardımcı olmak istemez misiniz? Labirent odası içerisinde bulunan küpleri odada işaretlenmiş yerlere yerleştirmeye çalışın. Zihninizi geliştirerek, kendinizi deneyin. Oyun yüklendikten sonra PLAY ve START NEW GAME butonlarına basın, klavyeden yön tuşlarını kullanarak Barney’i yönetip, küpleri işaretlenen yerlere getirmeye çalışın. İyi eğlenceler…

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

6 yorum

  1. 4. level çok zordu.

  2. 5. level de geçilmiyor zaten, çok zor. :/

  3. slm ben 8.seviyeye kadar geldim ama nasıl geldim bi Allah bi bn biliorum :)gerçekten olay 4.seviyede bitiyor ondan sonra kolay ilk üçte kolay ama dört biraz zorlayıcı ama ilginç yanı yapınca BUMUYDU diyor insan :))kısacası emeği geçenlere tşkrler grçktn çok güzel bi oyun ve zeka geliştirici..kolay gelsin :))

  4. Merhaba, 11. levele geldik bizde kardeşimle. :))

  5. Bitti :)
    Toplam 9 Level
    Kolay gelsin ;)

  6. 4. bölümü 60 sanıye surmedı tamamladım. Biraz mantık gerek sadece (: 5. Bölüme geçtiğimde bıraktım pek hoşuma gitmedi ama ilgilenenler için keyifli bir oyun kolay gelsin (:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.