Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Site Tanıtımı
  3. Oyuncak mı alacağız?

Oyuncak mı alacağız?

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 1 dk okuma süresi
92 0

Çocukluğumuzun vazgeçilmez şeyleri. Hatta ilerleyen yaşlarda bile çocukluğumuza döndürten tek şey onlar… Oyuncaklar, oyuncaklarımız! Bu yazıyı yazarken bile çocukluğuma dönüyorum. Oyuncaklarımın beni götürdüğü hayal dünyama ve onlarla kurduğum, büyüdüğüm, büyüttüğüm her şeye… Çocuklarınıza ya da yakın arkadaşınıza, olmadı yaşı büyük ama gönlü küçük olan birine oyuncak alacağımızı farz edip, size onlarca seçeneği bir arada sunan, taksit olanağı getiren hatta ve hatta oyuncağı kapınızın önüne kadar getiren bir siteden bahsedeyim istedim.

Oyuncak

Sitede erkeklere ve bayanlar için kategorilenmiş tüm oyuncakları görebilirsiniz. Ondan öte peluşları, puzzle’ları olan onlarca kategoriyi de beraberinde sunuyor. Eğer gönül kazanmak, tebessüm ettirmekse amacınız… Mutlaka bir göz atın buraya…

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar