Anasayfa / Motive Olmak / Sen kimseye kulak asmadan, rüzgara karşı uçabiliyor musun ona bak

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

6 yorum

 1. Inanılmaz harika. kendimde buldum cok keyif aldım okurken teşekkür ederm

 2. Guzel bır yazıydı, kendımı buldum desem yerı olur, teşekkurler, yazılarınızın devamını beklıyorum..

 3. Harika bir yaziydi, gercekten cok etkilendim, okurken keyif almakta bonus oldu. elinize saglik, yarin sabah tekrar okuyacagim:)) yazmaya devam edin lütfen..

 4. Bu tür yazılar okuyunca kendimi buluyorum..yaşama daha fazla sarılıyorum..

 5. Gerçekte içindeki anlam çok büyük.hiç abartmadan söylüyorum sanki kendimin farkına vardım. ellerinize sağlık çok faydalı bir yazı ..

 6. Tunç Kılınç teşekkürler. ;) İyi uçmalar.

  Biri bana söyler mi;
  ‘Aşağılanma pahasına, bileceksin eskileri yok etmeyi. Ancak denk gelir de bir gün… Mutluluğu, senin mutluluğundan daha önemli olacak kişiyi bulacak olursan… Kaçırma sakın. O’dur işte senin hayat arkadaşın.’
  İyi de ya o o kişi senin kıymetini bile bile başka seçenekleri düşünüp senide idare ettiyse ve daraldığı bir dönemde senin feleğini şaşırtacak bir şekilde karşına çıktıysa aynı şevk duyulur mu?

  Çok düşünme atla mı dersiniz, Brezilya dizilerindeki istediği kişiye sahip olmak duygusundan öte birşey değildir bu bence. Ve aşk sahip olmak değildir. :(
  O, yıldızlara sorulur, O güneşte görülür, O beyinde gelişir. Ve orada biter.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.