Anasayfa / Sizden Gelenler / Site Tanıtımı / Bayilik almayı düşündünüz mü?

Bayilik almayı düşündünüz mü?

Bayilik, kendi işininizi kurmanın en kısa yollarından biridir. Bayilik aldığınızda o firmanın bir parçası haline gelirsiniz. Eğer belli bir sermayeniz varsa, bu birikiminizi bayilik şubesi açmaya yatırarak, bir marka adı altında anahtar teslim iş sahibi olabilirsiniz. Bayilik almak, en kısa yoldan sizi iş sahibi yaparken aynı zamanda da bayiliğini aldığınız markanın gücünü kullanmış olursunuz. Tedarik, pazarlama ve reklam gibi işletme kalemleri bayilik veren firmalar tarafından sağlanır.

Bayilik seçerken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Bayilik sözleşmesi, bayilik veren firmanın finansal raporları, marka bilinirliği gibi birçok değişken, o bayiliğin başarısında büyük rol oynamaktadır. Bayilik seçimini doğru bir şekilde yapabilmek için bayilik alma rehberinden faydalanabilirsiniz.

Bayilik veren firmaların size sunduğu koşullar ve şartları iyi bir şekilde değerlendirmeli ve daha sonra hayal kırıklığına uğramamak için ne istediğinizi çok iyi bilmelisiniz.

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.