Anasayfa / Geliştiren Videolar / Bir adım kala! (Video)

Bir adım kala! (Video)

Başarı, sevdiğiniz işleri ne kadar severek yaptığınıza değil, Sevmediğiniz işleri nasıl bir bilinçle yaptığınıza bağlıdır. Zorluklar, zamanında yapmamız gerekip de yapmadığımız, Kolay şeylerin birikmesiyle oluşur. Gelecek; güçsüzler için ulaşılmazlık, Korkaklar için bilinmezlik, cesurlar için şanstır. Rüzgârın nasıl estiği fark etmez. Farkı yaratan, yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır. Başarı, sevdiğiniz işleri ne kadar severek yaptığınıza değil, Sevmediğiniz işleri nasıl bir bilinçle yaptığınıza bağlıdır. Uğraş, didin düşün, ara, bul, koş, atıl, bağır. Durmak zamanı geçti çalışmak zamanıdır.

Sözler: Mümin SEKMAN
Derleme: kendinigelistir.com

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

4 yorum

  1. bu videodaki sözler Mümin Sekmana aittir. İlgili sitede kaynakça değişmiştir.

  2. Gerekli şekilde tekrar düzenlenmiştir.
    Teşekkür ediyoruz.

  3. buse kıvırcık

    süper bi site bayıldım ama biraz daha ilginç konulara yönelirseniz ilgi çekici olucaktır

  4. Ziyadesiyle faydalandiğim,çok hoş bir siteniz var.ancak; güzel sözlere ağirlikli yabanci yazarlarinkine yer vermişsiniz.bizimde derin ve köklü geçmişimizde tarihe hatta çağlara mal olmuş söz sahibi değerlerimiz var.biraz adaletli olsak diyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.