Anasayfa / Sizden Gelenler / Site Tanıtımı / Bir başkadır radyo keyfi…

Bir başkadır radyo keyfi…

Orta yaş ve üstü daha alışkın radyo zevkine… Ben de arada açıyor, sevdiğim birkaç ismin programını dinlemeden yapamıyorum. Gerçi iş yoğunluğu, hayat koşturmacası, stres, sıkıntı derken radyo zevkinin de yavaş yavaş rafa kaldırmıyor değilim. Askerdeyken odama çekilip, saatleri ufacık bir radyo ile devirdiğim günler geldi aklıma… Aksaray Jest Fm. Vazgeçilmezim-di. Şimdi öyle bir site tanıtanacağım ki size, radyo frekansı aramaya son verecek. Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarını bir arada toplamış. VE bir tık ile dinleme fırsatı sunuyor.

Radyokeyfini rafa atmamış herkesin göz atıp, yönlenebileceği bu siteyi esgeçmemek gerek diye düşünüyorum. Yerli radyo frekansları kadar, yabancı kanal frekanslarının da verilmiş olduğunu hatırlatayım. Radyo dinlemenin keyifli mekanı…

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.