Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Kişisel Gelişim Kitapları
  3. İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmanın Yolları – Başarının 92 Sırrı

İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmanın Yolları – Başarının 92 Sırrı

Dr. Mustafa KURT Dr. Mustafa KURT -

- 3 dk okuma süresi
61 0
insan-iliskilerinde-basarili-olmanin-yollari-basarinin-92-sirri

Yeni yetenekleriniz sayesinde buz kütlelerini yalnızca kırmakla kalmayacak, aynı zamanda da hepsini eriteceksiniz. Larry King düşünen insan için gerçek bir rehber, sohbet kabiliyetleriniz için kullanabileceğiniz paha biçilmez bir kaynak. Daha önceleri hiç şu her şeyi elde etmiş gibi görünen başarılı insanlara gıpta ettiğiniz olmuş mudur? En iyi işlerde çalışır, en eğlenceli partilerde kendinden emin tavırlarıyla sohbet eder ve ilgi çekici dostluklar kurarlar. İş toplantılarında yaptıkları mükemmel ötesi konuşmalar da cabası. Ancak, sizden daha akıllı olmadıkları gibi sizden daha iyi görünmezler de, buna ihtiyaç bile duymazlar. Başarılarının sırrı ustaca kullandıkları iletişim yeteneklerinde yatar.

Leil Lowndes’ın kullanımı kolay ve etkili doksan iki tekniğiyle hayatınız, aşkınız ve işinizde mutlak başarıyı yakalamanın yollarını keşfedin ve bir iletişim üstadı olun. İletişim konusundaki en güncel bilimsel araştırmaların Lowndes’ın ince zekasıyla harmanlandığı, buna ek olarak insanoğlu zaaflarının samimice mercek altına alındığı İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmanın Yolları size pek çok şey vaat ediyor:

  • Ortama unutulmaz bir giriş yapmak ve istediğiniz kişilerle tanışmak
  • Vücut dili sayesinde her tarzdan izleyici kitlesini çekim alanına almak
  • Yabancısı olduğunuz bir topluluğun arasındayken sanki onlardan biriymiş gibi görünmek, ortak noktanız olmasa dahi partilerde bir politikacı gibi planlı hareket etmek
  • Her nerede olunursa olunsun daima özgüveni olan, güvenilir ve karizmatik birisi olarak göze çarpmak

Leil Lowndes yeni milenyumda en rağbette olan iletişim danışmanıdır ve uluslar arası birer bestseller olmuş How to Make Anyone Fall in Love With You (İnsanları Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?) ve How to Be a People Magnet (Bir İnsan Mıknatısı Olmanın Yolları) isimli kitapların yazarıdır.

[box type=”info” ]

bkmkitap.com

bkmkitap.com Bursa’da 30 yıllık kitabevi serüvenine dayalı olarak internette kitapseverlere ulaşmaya başlayan bir kitabevidir.  E-ticarete atılma nedenlerini [highlight]”müşterilerimizin fiziksel alışveriş için mağazamıza erişim konusundaki zaman kaybını önlemek, %100 güvenilir bir alışveriş ortamı yaratmak ve siz müşterilerimizi en uygun fiyatlarla buluşturmak”[/highlight] şeklinde tarif eden bkmkitap.com hızlı kargo gönderisi ve sıcak-güçlü müşteri iletişimi ile alanında fark oluşturmayı hedefliyor. [/box]

Dr. Mustafa KURT

İzmir'de doğdu. Dumlupınar Üniversitesi İktisat bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Aynı üniversitede başladığı yüksek lisans programını 2000 yılında tamamlayıp İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi ve Organizasyon ABD dalında doktora programına devam etti. Daha sonra Kocatepe Üniversitesi'nde göreve başlayarak doktora derecesini bu üniversiteden aldı. 2008-2009 yıllarında post doktora programı kapsamında University of Bradford, School of Management'ta çalışmalarını sürdürdü. 2009 yılında Türkiye’ye dönerek doçent oldu. Halen The University of York, The York Management School’da misafir araştırmacı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bilgi yönetimi, kurumsal teori, işletmecilik tarihi ve yönetim danışmanlığı konularında çalışmalar yapmaktadır.

İlgili Yazılar