Anasayfa / İnsan İlişkileri / Kadınları mutlu etmek istiyorsanız bunları mutlaka yapın

Kadınları mutlu etmek istiyorsanız bunları mutlaka yapın

Birlikte olduğu kadını mutlu etmek isteyen bir erkeğin “hangi numaraları yapması gerektiği” üzerine bir makale…

Astrolojiye inanıyormuş gibi yapın
Kadınların büyük bir bölümü, yıldız falı okumaya ve burç muhabbetine bayılırlar. Kız arkadaşınızla aranızdaki bağı derinleştirmek için, buçlara ilgi duyuyormuş ya da faldan anlıyormuş gibi davranabilirsiniz. Astrolojiden anladığınızı göstermek için “Bu kadar iyi anlaşabilmemizin sebebi ikimizin de yükselen burcunun ikizler olması mı acaba?” diyebilirsiniz. Bazılari ise hiç hoşlanmaz ondan dolayı ilk önce kiminle dans ettiğinizi öğrenin, sonra astrolojiyle ilgilenmeye başlayun.

Gereksiz tarihleri anımsayın
Kadınlar, tarih konusunda takıntılı ve saptantılıdır. Onlar hiçbir zaman ilk çıkma günü, doğum tarihleri gibi zamanları unutmazlar ve dolayısıyla sizin de anımsamanızı beklerler. Bundan dolayı doğum tarihini zihninize kazımalısınız. Daha çok romantik anları aklınızda tutmaya çalışın. Tabi ki bütün tarihleri bilmenizi beklemiyoruz, onu konuşturarak bazı zamanları öğrenebilirsiniz ve büyük gün geldiğinde ona ufak bir hediye alabilirsiniz. O ise sizin yaptığınız bu jestten dolayı mutluluktan eriyecektir.

Kriz anında tarafsız kalın
Kız arkadaşınız bir çıkmaza girdiğinde başı belada olduğunda size dert yanacaktır sakın ona yaptığı hataları sayarak onu daha da çıkmaza sokmayın çünkü ona suçluluk hissi verecektir. Sakın öğüt vererek ona bay bilenlik yapmayın. Sadece ona derdini anladığınızı ona önem verdiğinizi göstermek istiyorsanız onu dinleyin sadece size soru sorduğunda ağzınızı açın. Kadın arkadaşları böyle durumlarda dertlerini dinlerler ve yüz ifadeleri ile onları onayladıklarını gösterirler. Onun kadın arkadaşlarını gözlemleyerek nasıl bir tavır sergilediğini öğrenebilirsiniz.

Bebeklerle iyi geçinin
Kız arkadaşınızın “Asla bir çocuk istemiyorum” gibi geyiklerine inanmayın. Bebeklerle iyi geçinin, “Hayatta en son istediğim şey” derseniz çok puan kaybedersiniz. En etkili yol ağlayan bir bebeği susturmaktır. Bu numara ile çevrenizdeki tüm kadınları etkileyeceksinizdir.

Mum yakın
Siz salondaki iğrenç florasanınızla mutlu mutlu yaşıyor olabilirsiniz ama kadınlar romantizmden hoşlanırlar. Bir kadının ruh hali sıcak alevler saçan bir mum ya da sürekli göz kırpan bir floasana göre inanilmaz değişiklik gösterir. Hoş ve romantik bir ortam yaratmak istiyorsanız size tek bir önerimiz var. Mum yakın! Herhangi bir fırsat yaratmanız gerekmiyor, her ortamda her koşulda mum yakabilirsiniz.

Işyerine elektronik posta gönderin
Uzakta bile onu düşündüğünüzü göstermek istiyorsanız, sırf telefon etmeniz yetmez. Kadınlar, yazılı sözleri abuk ve kısa konusmalara tercih ederler. E-Posta yollayarak onu etkileyebilirsiniz. İsterseniz hislerinizi açıklayan elektronik kartpostallar yollayın, isterseniz romantik sözler yazın.

Aranızda telepati varmış gibi davranın
Kadınlar eşleriyle ruhani bir bağ kurmak isterler. Konuşmadan da onunla anlaşabileceğinizi, iletişim kurabileceğinizi göstererek, aranızdakı bağı iyice güçlendirebilirsiniz.. Mesela birşey söylediğinde veya önerdiğinde “Benim de şimdi aklımdan geçiyordu” ya da “Aynı şeyi söylemek üzereydim” demeniz yeterli. Onu iyi tanımaya çalışın daha doğrusu ruhani durumunu analiz etmeye çalışın böylece bazı durumlarda nasıl davranacağını önceden anlayıp ona göre davranabilirsiniz.

Ona hayranlıkla bakın
Kadınlar erkeklerin başını döndürmek ve onları, dilleri tutulacak kadar etkilemek ister. Erkeklerin nefesini kesmeyi düşlerler. Hatununuzu mutlu etmek istiyorsanız, gözlerinizi onun gözlerinden ayırmayın. Başınızı hafifçe öne eğin ve dudaklarınıza belli belirsiz bir gülümseme yerleştirin ve gözlerinizi ondan ayırmayın. Baktığınızı anladığında utangaç bir tavır takının . Hatun nazlı nazlı “Ne var?” diye sorup sizden iltifat beklediğinde, başını öne eğip “Hiiiiç, yalnızca sana bakıyordum” deyin.

En çok sevdiği filmi öğrenin
Yıldız savaşları ve maçları kare kare biliyorsunuzdur ama bunlar onun için hiçbir sey ifade etmez. Kitaplığını gözden geçirin ve en çok okuduğu kitapları karıştırın ve bazı kalıp cümleleri edinin, filmlerdeki romantik sahneleri hafızanıza kaydedin ve yeri geldiğinde yani romantik ortamlarda kulağına fısıldayın. Dostlarınıza onu anlatın Onun arkadaşları sizin ilginizi hiç çekmeyebilir fakat o sizin arkadaşlarınızla ilgilenecektir. Er geç onlarla tanışacaktır. Dostlarınızın “Hmm,yeni bebek sen misin?” demeleri, pek hoş bir durum sayılmaz. Bu nedenle, sevgilinizi dostlarınızla tanıştırmadan önce ondan söz edin, ilginç ayrıntıların üzerinde durun, nerede, nasıl, tanıştığınızı anlatın. Asla ama asla onlara yatakta nasıl olduğunu anlatmayın, çünkü kadınlar başka erkeklerden bu konuda bir tek söz bile duymak istemez.

Kontrolü ele alın
Kadınlar, sosyal açıdan güçsüz ve kararsız erkeklerden nefret eder.Bu nedenle kız arkadaşınıza “Benim için farketmez” demeyin. Onların bununla kendilerine değer verildiğini düşüneceklerini sanmayın. Size tabi ki restoranda elinden menüyü alıpta yemeğini siz seçin demiyoruz. Kadınlar ancak, hazırlanacak zamanları olduğunda, sürprizlerden hoşlanır. Tutup onu işten almaya kalkışmayın. Bırakın, eve gelip duşunu yapsın, dinlensin ve geceye zinde bir halde başlasın.

Ne giydiğini anımsayın
İlk buluşmanızda çok hoş göründüğünü anımsıyorsunuz fakat üzerinde ne giydiğine dair aklınızda hiçbir kırıntı kalmamıştır. Fakat zavalli kızcağız gününün büyük bir kısmını ne giyeceğini düşünerek geçirmistir.Kadınlar bu konuda inanılmaz bir hafızaya sahiptir. İlk buluşmada ne giydiğinizi anımsıyordur. Dolayısıyla sizin de biraz daha dikkatli olmanız ve onun üzerindeki giysileri hatırlamanız iyi olur. Aylar sonra, “Neden dogum günümde giydiğin mavi bluzu giymiyorsun?” dediğinizde de, ciddi bir zafer kazanırsınız.

Kadınların gizliı zevklerini öğrenin
Kadınlar, çoğu zaman şikayet edip söylenebilirler, ama aslında erkeklerin hobilerine gizli gizli ilgi duyarlar…

Motosiklet
Motosiklet tutkunuz, sevgilinizi dehşete düşürüyormuş gibi görünebilir, ama aslında motor, dünyanın en erotik nesnelerinden biri oldugu için bütün kadinlar gizli gizli bu hız harikasına bayılırlar.

Şiddet filmleri
Havada uçuşan cesetler, korkunç patlama sahneleri ve şiddet, kız arkadaşınızın içini kaldırabilir ama “Tanrım, nasıl oluyor da böyle bir filmden zevk alabiliyorsun?” sorusunu duyduğunuzda, onun da ekrana en az sizin kadar dikkatli ve büyülenmiş bir şekilde baktığının farkındamısınız acaba? Kadınlar da şiddetten hoşlanır ama bunu erkeklerden daha iyi gizlerler.

Kir, pas, dağınıklık
Her ne kadar takım elbiseli, traşlı, bakımlı, jilet gibi erkekleri beğendiklerini söyleseler de, kadınlar yırtık kotlu, serseri görünüşlü erkekleri daha çekici bulurlar. Çünkü bakımsız ve hırpani tipli erkekler, kadınların içindeki annelik ve gizli şiddet içgüdüsünü gıdıklar, onlara daha egzantrik ve ilgi çekici gelir.
 
Kaynak : Mikser.com

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

128 yorum

 1. Mantikli bi konuşma tebrikler…

 2. Ya kadınları etkilemekmi istiyosunuz ? bol bol yalan söyleyin ! sakın gerçekleri söylemeyin ! mesela kız arkadaşınızın üstündeki elbise size göre hoş değildir hoş diyin yakıştığını söyleyin ! parfümü bayıltıcı derecede kötüdür. çok güzel koktuğunu söyleyin ! onunla tartısmaya girmeyin ! konuyu baska bi yerlere alın! gözlerinin güzelliğinden bahsedin ! saçlarını yapmamış olsa bile sende bi değişiklik var gibisinden muhabbet edin! unutmayın iyi bir yalancı herzaman iyi bir capkındır ! :d

 3. Peki ya siz bayanlar hiç dusundunuzmu erkeklerinde birazda olsa ilgiye merak edilmelerinin hoşlarına gittigini tamam belki merak ediyorsunuz ama bunu eşinize belli edin emin olunki erkeklerinde merak edilmek ilgi gormeleri hoşlarına gidiyor ve bunları sizden bekliyorlar

 4. Ksaaca olduğunuz gibi değil parnetirzin istediği şekilde olmamız gerektiği anlatılıyo sanırım ama içim gelmeyeni yapmak çokta doğal gelmiyo . numara yapmak bana göre değil . ilişki bnce daha sağlam temellere oturtulmalı

 5. Hayatta samimi we net olmalı erkek fakat kadınını idare etmeli yukarıda yazılanların çoğunu uygulamalı…yaşamla kadını karıştırmayalım hı hı demeli susmalı her zamn olmasada…pozitif olmalı herşeyi olgun bir o kadar da çocuk olmalı:)

 6. ben ce bir kadının ilgisini cekmek için ilk başta durust ve bakımlı bir insan olarak bir kadına gözükmek gerekir zaten durustluk ve titizlik bakımlı olan bir insana herkez daha olumla gözle bakar bana göre

 7. esprili olan her erkek basarılıdır…

 8. Eğer bütün bunları baştan sona okuyup irdelediyseniz ve sebebi cinsel arzularınız değilse muhtemelen güzel bir hatunla birlikteliğinizin baharındasınız ve gerçekten abayı yakmış durumdasınız demektir..emin olun bilseydi bukadar uğraştığınızı size olan hayranlığı bin kat daha artardı herhalde :)

  ah ne yazıkki biz duygularımızı çok rahat ifade edebilen bir millet değiliz..kimimiz gerçekten çok başarılı kimimiz ise kontrolü kaybetmiş durumda..
  Ama bukadar umursuyor ve bir takım yollar arıyorsak başarıya adım adım yaklaşıyoruz demektir..
  EMEKSİZ SAADET OLMAZ

  1)Kız arkadaşınıza değer veriyorsanız bunu ona her daim hissettirin..nasılmı?..ona dokunmaktan korkmayın..(kastım her fırsatta öpüp koklamak değil)karşıdan karşıya geçerken bile sizinle birlikte güvende olduğunu bilmeli
  2)Hiçbirzaman hiçbir konuda çok fazla üstüne gitmeyin bunalmasına izin vermeyin,özellikle gergin anlarda düşünmeden konuşmayın,sabrınızı takının
  3)Özgüveninizi asla yitirmeyin,en zor anlarda bile kendinizi toplamak için derin bir nefes alın..kendinizi unutup bütün dünya o masadan o ortamdan vs. ibaretmiş gibide davranmayın
  4)Kendinizi en başta kendiniz için geliştirin,hiçbir emek boşa gitmez..bol bol okuyun astroloji,mitoloji,felsefe,psikoloji,hatta çocuk gelişimi ne olursa artık, bol film izleyin,asıl uğraşınız herneyse iki kat daha yoğunlaşın ona,başarılı olmanız onu mutlu edecektir.ama tam tersi olursa kendini hayatınızda bi fazlalık gibi görmeye başlar.yani bu gibi konularda sizi etkilemesine hiçbirşekilde izin vermeyin..O size iyi geldiğini size faydalı olduğunu mutlaka hissetmeli..bu iki taraf içinde böyle olmalı..Hayat müşterek,bunu unutmamak gerek,bütün yükü kendinize yıkmayın,karşı tarafta en az sizin kadar emek vermeli..yani demem o ki değmeyecek biri için boşuna yırtınmayın çünkü siz değerlisiniz ama bunları hala okuyorsanız büyük ihtimalle söz konusu kişi bu özveriyi fazlasıyla hakediyor.
  5)Evet klişe ama kendiniz olun,ama dürüstlük abidesi olmayın,dürüstlük bazen başımıza derttir..özellikle iç dünyanızdan çok bahsederseniz ve biraz duygusalsanız yanlış anlaşılırsınız ve deli olduğunuz kanaatine bile varabilir.sosyal ortamlarda çok fazla dert yanmayın sizle geçirdiği o zamanı bırakın güzel hatırlasın(bunu özellikle depresif olan hemcinslerim için söylüyorum)
  6)Potansiyelinizin farkında olun,uçuk hayallerden kaçının..ama elinizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterin..işte o sizsiniz ve değer veren siz bir okadarda değerlisiniz..bunun farkında olun akışına bırakın..keşke demeyin dememeye çalışın buluşmanızdan veya dışarı çıkmanızdan vs. önce mutlaka kafanızda planlar olur bu düşündüklerinizi olabildiğince uygulamaya çalışın..sizden uzaklaşmasına izin vermeyin..dikkatini sürekli üstünüze çekin.laf lafı açar.saçmalamaktan korkmayın.. özgüven ile kurduğunuz herbir cümle altın bir anahtardır.ciddiyetiniz tebessümünüzle dans etsin,yapmacıklıktanda uzak durun
  7)Cimri değil tutumlu olun harcamalarınızı ihtiyaçlar yönünde yapmaya özen gösterin hal vurup harman savurmayın,Giyimede özen gösterin ama fazla gösterişten ve göze marka sokmaktan kaçının yakışanı giyin hatta ona danışın
  8)unutmayınki sizi seviyor ve bu yüzden yanınızda,beklenti içinde ve siz onun erkeğisiniz,onun için önemlisiniz,bu yüzden sorumluluk almak boynumuzun borcu..Güçlü olun fakat asla kasıntıya vurup kaba olmayın.çevreyede nazik olmayı unutmayın..elbette gerektiği yerde gerekeni yapın.siz onun koruyucususunuzda aynı zamanda..ve uzun soluklu bir ilişkiyse istediğiniz ağırdan alın..kimse bir yere kaçmıyor.adını koyun ve aşk maşk zırvalıklarından olabildiğince uzak durun o zaten mevcut..o gözlerinizde..lafla peynir gemisi yürütmeye çalışmayın,eylemlerinizle gösterin sevdiğinizi..

 9. Yazılanlar doğru olduğunu düşünüyorum, ama şunu anlayamıyorum bir ekek kadın için bu kadar şeyi yapmayı göze alıyor. Ama kadınlar neden erkekler için bir çok şeyi göze alamıyor? Her zaman iltifat, koruma, sevgi vs. isteniyor öyle ise bu insanın olduğu gibi görünmediği anlamına gelir. Çünkü sadece karşı tarafı etkilemek için bunları yaparsın, sonra… Herşey bu kadar basit olmamalı bence kadınlarında erkeklerinde birbirlerini doğal halleri ile anlamaya sevmeye çalışması gerektiğine inanıyorum. Bir kişiyi hayatnın her anına yerleştirip, göklere çıkarmak gerçekçi değil. Çünkü kadınlar sadece kendi hayatlarını en güzel şekilde yaşamayı seviyorlar, istiyorlar ve bunun için ellerinden ne gelirse çabalıyorlar. Ama erkekler ne kadar kendi hayatları için yaşasalar da aile, arkadaş, akraba vs. bir çok insanın da hayatında olanlarla karşılaşır, bu da erkeğin ömür boyu çekeceği anlamına gelir.Aslında kadınlar erkeklerden daha akıllı bence çünkü yaşadıkları hayatları tek ve en güzel şekilde yaşamak istiyorlar bunun için önlerine ne gelirse gelsin yok saymayı biliyorlar.

 10. Bıktık artık her yerde kadınları etkilemenin yollarını okumaktan. Bu tür söylemler yüzünden kadınların neredeyse tamamı mükemmel erkek peşinde. Saçmalığın dibine vurdular.

 11. evet gerçekten yararlı bilgiler var ama benimde bir tavsiyem var ben denedim ve mutluyum feromon parfüm kadınlar ve erkeklere özel üretiliyor ve karşı cinsteki beğeni dürtüsünü güçlendiriyor kullanmaya başladığımdan beri pişman değilim tavsiye ederim.

 12. Bu hayatta kendimden başka herkeze; bay olsun bayan olsun değer verdim fazlasıyla ama artık ne baya nede bayana değer vericem yoruldum artık çok yoruldum.Etkilemekmiş insan olduğu gibi etkileyemiyosa süsle püsle kokuyla vs.. etkiliyosa yazık derim çok yazık

 13. Bence bu yazılanlar çoooook saçma, erkeğin bir bayanı etkilemesi yetenektir ve içinizde bu yetenek yoksa ne yaparsanız yapın nafiledir.Ve şu bir gerçek ki bayanlar erkeklerden kat be kat sinsi ve kurnazdır. Er yada geç kim olduğunuzu anlarlar. Onlarla aşık atmamız zor beyler Allah kolaylık versin:)))

 14. bence kaçan kovalanır olay bu

 15. arkadaşlar tek kelimeyle bayanlar çözülemeyen ilginç ve gizemli varlıklar herşeyi çabuk unuturlar,bir saati bir saatini tutmaz,verdikleri sözü çabuk unuturlar,işine geldiği gibi davranırlar,çok ararsın sıkılırlar aramassan aramıyor derler vs.bilmiyorum yanılıyormuyum yada banamı böyleleri denk geliyor hep anlayamıyorum,en iyisi onlardan uzak durmak tercihim…

 16. erkekler için kadınları anlamak, kadınları için erkekleri anlamak: lütfen ”erkekler marstan, kadınlar venüsten” adlı kitabı okuyunuz. :) sevgiler

 17. arkadaşlar cüzdanınız şişkinse altınızda lüks bir otomobiliniz varsa hiç kadın size hayır diyemez.Bayanların %90’ı böyledir,iyi tanırım onları,sevgileride aşklarıda yalandır,çok kolay terkedebilirler.Oysa gerçekten seven asla terketmez karşı taraf hata yapsa bile affeder.hangi bayan parada pulda gözüm yok desede sadece dudaklar konuşur içinde ise her zaman zengin yakışıklı bir erkek hayali vardır.burdaki bayan arkadaşlarda üstlerine alınmasınlar herkes için kouşmuyorum…

 18. en iyisi böyle şeylere hiç bulaşmamaktır,her kadın birbirinden farklıdır hangisinin ne olduğunu çözmeye ömür yetmez kendiniz olun yeter bu tür yapmacık şeylerle uğraşmayın olmuyorsa da yapacak bir şey yok, bir bayan için erkeğin kendi özünden ve ya orjinalliğinden vazgeçmesi ve ya bi süreliğine kendini değiştirmesi erkeğe yakışmaz.içiniz dışınız bir olsun yeter önemli olan da budur zaten.

 19. kardeş %90ı deme çok büyük bi dilim :) bi yaş arlığı ver bari en azından bazıları belli bi yaştan sonra bulduklarına razı oluyo çünkü:)

 20. benim işime yarayacak birsey bulamadım doğrusu…

 21. kadın erkegi yeterince tanıyıp istediklerini alabilecegine inanırsa devam eder inanmassa etmez ama kadın ,da erkegi kullanmak isteyebilir..o zaman sartlar degişir…erkek kullnıldıgını fark edip bu ortaklıktan zevk almaya bakar…aslında kanan kimse yoktur.herkes kendi menfat ve cıkarını dusunur..burda en önemli nokta bir kadın kaybedecek seyleri varsa ..dürüst.emin.güvenli.sözünün eri erkegi bulmalı. bunu secemiyorsa ….bilemiyorsa …denenmiş güvenli erkekleri secmeli..tabi buda hemen su ata sözünü cagrıştırıyor.seytan tuğu var. hayır yok .sadece bekaret ve ilikinin duyulmaması konusunda güvenli …hepsi bu …atalar ne demiş adın cıkacagına canın cıksın dıye ..bayanlara güvenli limanlar dilerim…

 22. Gerçekten yorum yok ;)

 23. bence doğal olmada yarar var onun için değişmeyin ama saygızlık da yapmayın. Yemek yerken biyere giderken her zaman bayanlara öncelik tanıyın ama kişiliğinizi asla değiştirmeyin aksi takdirde herşey ilerde berbat olabilir.

 24. bence dogru yazilanlar kadinlar romantizmi sever peki koca dayagi eger cok sidetli olmasa ilac gibi geliyor mus tabi tozu asinca zehirliyor misal ilk kadin hawa anamiz merak sonucu yasak bugdayi yemis olmasi onlarin cok konusyor olmasi merakli olmalarindan olarmi misal kadin lar ilk sozu yalani azla sevmez nedense yapmacik seyleri cok sever misal kuaforden cikmis saclari hec hos olamamis desen gercek bu sacini cirak mi yapti niye dersen hec hos olmamis dogru olan bu ama soyledin mi kabul etmez bide ben yalani sevmem der

 25. mars venus kavuşunu varsa aşk olur yoksa aşk aşk olmaz…

 26. kızları etkilemenin yollarını arayanlar

  yazınızı çok beğendim teşekkür ederim yol gösterdi

 27. Annemi mutlu etmek istiyorum

 28. Ya hepsi saçmalık susacan bilmem neler neler yapacan tam saygı o iliskide oldumu o iliski surer bence ha bide sidet asla asla olmayacak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.