Anasayfa / Sizden Gelenler / Neleri kaçırıyoruz hayatta!

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

7 yorum

 1. Vildan Hanım,
  Yazınızla aslında benliğimizin en uç noktalarında olduğunu bildiğimiz ama hayattaki varyasyonların müthiş çeşitliliği yüzünden her saniye ıskaladığımız, evrene kıyasla kelebek ömrü kadar olmayan şu fani hayatımızı ne kadar da boş yaşadığımız aklıma geldi.
  Hatırlatıp bizi saniye bile olsa kendimize getirdiğiniz için teşekkürler.

 2. yazınızı okurken kayboldum gittim dünyada okyanusun en derin noktasına dalar gibi… çok teşekkürler uyanıkken uyandırdığınız için…

 3. ne kadar istesekte yapamıyoruz işte sabah güzel kalkıyosunuz pozitif oluyosunuz dediklerinizide yapıyosunuz kendinizi dogal güzelliklerle motive ediyosunuz bugün çok güzel bir gün diyosunuz buraya kadar mutlusunuz işe gidiyorsunuz bnm çalıştıgım ortam stresli yani bayağı bi stresli biyer nyse 1. vaka boşver takma bugün çok güzel bunlar güzel şeyler olur aldırma 2.vaka 3.vaka böle böle basıyosun isyanları…çalıştıgın kişiler-arkadaşların-ortamın-eşin çoluğun çoçugun vb. karşındaki kişilerin anlayışsız olunca ve seninde elin kolun baglı olunca bi yerden sonra dayanamayıp patlıyosun ve yukarda yazılı olanlar pozitifligin hiç bişeyi düşünemiyosun bilmem anlatabildimmi…ama paylaşımınız için saygılar

 4. Tam üşüdüğüm zaman imdadıma yetiştin. Her zaman anı yaşa ve farkında ol…teşekkürler

 5. ben teşekkür ederim herkese..tansel sana da hak veriyorum bazen insanlar ve olaylar çekilmez bir hal alıyor dayanılmayacak noktaya getiriyor. bunun bende farkındayım hayata pembe gözlüklerimi takıp tozpembe bakanlardan değilim bende biliyorum çirkef yüzünü hayatın ama bunun içinden artılarını alıyorum eksilerini atmaya çalışıyorum..bence artılarını görürsek zaten öyle mutlu olbiliriz ve sende herşeye rağmen böyle pozitif tarafından bakmaya çalış hayata..

 6. bu yazı alıntı bir onceki sitede de aynı yazı var bu yaptığınız ”hiç iyi bir şey değil ”

 7. doğru cevabı olmayan bi bulmacayı çözmeye çalışırken neleri kaçırıyoruz kim bilir? . Teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.