Anasayfa / Sizden Gelenler / Özgüven güneşiniz doğuyor!

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

10 yorum

 1. Son günlerde kendini geliştir de okuduğum en iyi yazıydı. paylaşım için teşekkürler.

 2. Mustafa ozgul
  ozellikle yazilardan dolayi tesekkur ederim.ictenlikle soylemek isterimki istiyerek okuyorum.kanadada ki insanlarada sayfanizi onerdigimi
  bilmenizi isterim.
  saygilarimla

 3. Mehmet bey yorumunuz için teşekkür ederim. yazılarımdan faydalanmanız ve başka insanlara da fayda sağlamanız beni çok mutlu etti. yazışımında en büyük gayesi budur, ne mutlu ki bana bazı hayatları daha bilinçli hale getirebiliyorsam ve ne mutlu bana siz bunlardan memnun kalıyorsanız.. esenlikle kalın sevgilerimle..

 4. özgüvenini kazanmaya calisan biri icin, etkileyici bir yazi. tebrik ederim.. farkindaliginizin daim olmasini dilerim.

 5. Yazı güzeldi. tebrikler.

 6. Değerli yorumlarınız ve tebrikleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. sizlerin beğenisi beni mutlu ediyor. bir sonraki yazım hayal gücünün hayatımız üzerindeki etkisi ile ilgili olacak. orada buluşmak dileğiyle..

 7. Harika tek kelime ile her satırı muhteşem gerçekten

 8. Bilmenizi isterimki o muhteşemlik sizin anlama kabiliyetinizden ötürü, teşekkür ederim..

 9. Nice aileler var çocuklarına özgüvenini kazandırmak yerine duygularını bastırmaya kalkan. Hele bir yandanda gerek ahlaki gerek aile değerlerini kendileri hiçe sayıp kötü örnek olan. Üstüne birde çocukta ezilme duygusu hakimse battı balık yan gider.

  Keza çevreler, toplumlar, mahalle baskılarıda etkiliyor birçok şeyi. Kısacası özgüven kazanmak karakterde gizli olan, kişilik geliştirmesiyle ortaya çıkabilen şahane birşeydir.

  Sağolun varolun. Bu arada abartılmış özgüvenede dikkat çekelim mi hocam!
  İnsanlara nasıl zarar verir hayatından neler alıp götürür abartılmış özgüven. Böyle bir yazıda bekleriz sizden.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.