Anasayfa / Sizden Gelenler / Site Tanıtımı / Türkiye’de host markası değişti!

Türkiye’de host markası değişti!

Siteniz var ya da olsun istiyorsunuz… Barındırmak için güvenilir, sağlam, sarpa sürmeyen, teknik bilgisi yüksek, her daim yanınızda olduğunu hissettiren, hem kurumsal hem de bireysel anlamda destek veren, ekstra bir şey daha satmaya çalışmayan bir firma arıyorsunuz. Yıllardır bu sektörün içinde olan birisi olarak hemen söyliyim, bunu bulmak “cidden!” zor. Ancak Türkiye lokasyonlu sunucularında hizmet veren daha.net, daha kaliteli ve daha iyi hosting hizmeti için artık Türk hosting müşterilerinin emrinde. Dünyanın önde gelen hosting firmalarından Softcom’un markaları myhosting.com ve mail2web’in kardeşi olan daha.net, hem sapına kadar Türk, hem de Softcom’un bütün deneyim ve kalite anlayışına sahip.

Deha.NET

Bunun yanında web tasarım hizmetini de profesyonel olarak veren firma tanışmak için iletişim formunu doldurup irtibat kurabilir ve\veya 0212 259 55 00 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

Bir yorum

  1. Web sitesi işinden hiç anlamama rağmen bana çok yardımcı oldular. çok sabırlılar gerçekten tebrik ediyorum. ben memnun kaldım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.