Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Site Tanıtımı
  3. Gazete olmazsa olmazınız mı?

Gazete olmazsa olmazınız mı?

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 1 dk okuma süresi
84 2

Siz de güne gazete okumadan başlayamayanlardan mısınız? Ortak bir keyfimiz, hayata bakış açımız var. Ben her ne kadar elimde canlı canlı tutup, sayfalarını evirip çevirmeden yapamasam da ; zaman ve imkân bulamamdan dolayı birkaç gazeteyi internet üzerinden takip ediyorum. Hatta özellikle birkaç köşe yazarını… Ancak şimdi size vereceğim küçük bir sırla bütün gazeteleri avucunuzun içine toplama fırsatınız olacak. Hatta öyleki yurtdışı gazetelerini, ingilizce gazeteleri, yerel gazeteleri, spor gazetelerini kategorilemiş ve küçük bir tıkla ulaşmanıza yardımcı olacak ufak bir sır…

Güne birkaç haber okuyup, dünyadan ve ülkemden haberdar olmak isteyen herkesin ziyaret etmesi gereken, büyük kolaylık sunan bu siteyi es geçmeyin. Gün içersinde gazeteler vazgeçilmezinizse bu site yol haritanız olabilir.

Saygılar.

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar