Anasayfa / Geliştiren Videolar / VIDEO : İşte sıra dışı, işte insanın gözlerini yaşartan şey!

VIDEO : İşte sıra dışı, işte insanın gözlerini yaşartan şey!

İşte sıra dışı, işte insanın gözlerini yasartan, işte imkansizi, sevginin ve kararlılığın estetiğinde yok eden bir gösteri. İstediğimiz şeyi “ne kadar” istediğimizi sorgulatan, “olmazların” içinde olduğumuzu sadece ZANNETTİREN, inanmanın güzelliğini imkansızlığın içinde eriten bir hayat dersi! Bazen gözyaşlarınızı tutamayacaksınız belki de… Göğsünüz kabaracak bir ara, tüyleriniz hazır ola(!) geçecek… İmreneceksiniz böylesi tutkuya…
Buyrun izleyelim…
Yazan : Melih ARAT & Özgür ŞAHİN

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.
blank blank blank blank blank

17 yorum

 1. blank

  :-( Vay be… Helal olsun… Ne diyebilirimki?

 2. blank

  selam,

  hayatın zorluklarında kolay çözüm sanıp sorunlardan,sorumluluklardan kaçan ve hayata sıkı sıkıya bağlanmaktan korkan insanlar için ibret dolu bir video.
  Çok beğendim.Gerçekten göz yaşlarım içime bile aktı.
  Saygılar

 3. blank
  İşaret Dili Tercümanı

  Tek kelime ile harika…Engelli bir ailenin çocuğu olarak inanılmaz etkilendim.Paylaştığınız için teşekkür ederim…

 4. blank

  izlerken tüylerim diken diken oldu. çok farklı duygular hissettim..insanlara şunu çok güzel anlatıyor;önemli olan bir yerimizin eksik yada kusurlu olması değil, bizim kendimizi nasıl gördüğümüz ve hissettiğimiz.. çok şeyleresahip olupta bunların farkında olamayan okadar çok insan varki.. şükürler olsun ALLAH ımaki nefes alabiliyorum bundan daha güzeli ne olabilr ki..

 5. blank

  vallahi gözlerim yaşardı mükemmelin üstü birşey rabbimizinin bize vermiş olduğu nimetlerin farkında değiliz şimdi diyoruz sağ elim benin kendime ait bir felç vuryor hiç bir işe yaramıyor bizim sözümüzü dinlemiyor artık hani bizim elimizdi..

 6. blank

  üzgünüm hem de çok insan olduğumu hatırlattı. hayatttaki on ca yaptığım yapmadığım davranışlar varki bu video bana onları hatırlattı

 7. blank

  Güzeldi, ama gerçektende içime oturdu, bir bacağı olmasa bile genede birşeyler yapan, yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışan bir genç takdir etmek lazım. bizim gibi kötü şeylerle uğraşmak yerine yapabileceği iyi şeylere odaklanmış bir insan, özenmemek elde değil.

 8. blank

  çok güzel olmuş bravo yyani

 9. blank

  Çok güzel bir görsel şölen sundular tebrik ediyorum oynayanları oynatanları… Ve bütün engelli yurttaşlarıma evde üzülerek zamanlarını geçireceklerine böle etkinliklerde olmalarını tavsiye ediyorum.Tabi engellilere ülkemizde ne kadar hak tanına biliyorsa engelli olmak bir suç değildir önemli olan kalplerimiz engelli olmamasıdır………

 10. blank

  yaşamak isteği bu galiba

 11. blank

  BEN DAHA İZLEMEDİM VİDEOYU YORUMLARI OKUDUM . BENCE ENGELLİ O0LMAK BİR ENGEL DEĞİL ÖYLE SAĞLIKLI KİŞİLER VARKİ BAŞARIDAN ESER YOK . FARKINDALIKLARI YOK . ÖNEMLİ VE ÖNCELİLKLİ OLAN İNSANIN KENDİ VARLIĞININ FARKINA VARMASI VE KENDİNİ GERÇAKLEİŞTİRMESİ .TEŞKKÜRLER.

 12. blank

  Ben videoyu göremedim;

 13. blank

  Ben izleyemedim.. Youtubeden kaynaklanıo sanırım.. Başka bi yerden izleyebilir miyim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim:)

 14. blank

  tek kelimeyle harika bbir gösteriydi engelli olmak hayattan bi beklentinin olmamasına neden değil kalbin o engeli aşıyorsa azminle başarabileceğin bir çok şey olabilir

 15. blank

  Hiçbir söz söylemek düşmüyor bize…
  İzlerken tüylerim diken diken oldu. İnsana hayati sevdiriyor, hayat dersi veriyor.

  Çok tesekkurler ederim sitede yarattiklariniz icin…

 16. blank

  Ben bu stedeki tüm videoları izleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 17. blank

  Videoyu göremedim yardımcı olurmusunuz ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.