Anasayfa / Başarı Öyküleri / 40 Yaşından Sonra Başarıyı Yakalamış 21 Kişi
kırk yaşından sonra başarılı olmuş 21 kişi

40 Yaşından Sonra Başarıyı Yakalamış 21 Kişi

Başarının yaşının olmadığını ispatlayan kırk ismi derledik. Sadece başarıyı anlatmıyor bu isimler. İçlerinde her gün gittiğimiz markaların yaratıcıları, filmlerini izlediğimiz aktörler veya hayatımızı değiştiren teorilerin sahipleri var.

Başarı hikayeleri hepsinde birbirinden farklı ama tamamının ortak olan en önemli özelliği “ısrarcı” olmaları. Başarının ısrardan geçtiğinin en önemli kanıtlarını/isimlerini bir iki cümle ile tanıtmaya çalıştık.

Başarı ve Başarı hikayeleri kendiliğinden gelişmiyor. Altında değerli bir çok hikayeyi barındırıyor.

40 yaşından sonra başarıyı yakalayan 21 kişiyi sizler için derledik. Şimdi bu isimlere ve neler başardıklarına biz göz atalım.

Kaynak : WebTures

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

2 yorum

  1. Herzaman o yönde düşünüyorum . Ve onun için ilerliyorum . ” Başarı “

    • Ali Bey,

      Bu şekilde düşünmeniz ve ilerlemeniz sizi başarı nedir yolculuğundaki cevabınızı bulmanıza neden olacak.
      Yazıda da belirttiğimiz gibi başarının bir yaşı yok. Hatta dünyanın en çok kazanan insanlarına bakarsanız belli bir yaşı bulmuş insanların olduğunu görmek çok mümkün. Sanırım bu deneyimlemenin, tecrübenin ve elde edilen kötü sonuçlardan çıkarılan sonuçların bir karşılığı. Güçlü yanlarınızı cebinizde tutmaya devam edip, gelişecek alanlarınıza yatırım yaptığınız sürece başarı sizi bulacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.