Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Site Tanıtımı
  3. Altın fiyatları ne olur?

Altın fiyatları ne olur?

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 1 dk okuma süresi
98 0

Birileri sizin için “altın fiyatlarını”  takip etsin… Gün be gün ne olduğunu öğrenebileceğiniz, ne olacağı hakkında da yorumları okuyabileceğiniz bir site olsun… Yatırımlarımızı bu verilerle kanalize edelim. Biliyoruz ki altın diğer yatırım araçları gibi değildir. Ezelden beri Türk insanı olarak altına yatırım yapmayı meziyet edinmişizdir. Hatta küçük altın alıp, kenarda biriktirdiğim dönemleri hatırlıyorum da, hangimiz yapmıyorduk. Şimdilerde bankaların “altın hesaplarının” olduğunu da göz önünde bulundurursak, altına yatırım eskisinden daha kolay…

Bi’şeylere yatırım yapmayı tercih ediyorsak ve altın fiyatları vazgeçilmezse altın ne olurnın ne olacağı konusunda bize bilgi verebilecek bu siteyi takip edebilirsiniz.

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar