Oruno © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Site Tanıtımı
  3. oBilet’le Online Otobüs Bileti Almak

oBilet’le Online Otobüs Bileti Almak

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 3 dk okuma süresi
7 0
obilet online otobüs bileti

“Öyle bir şey olsa ki ben nerde olduğumu söylesem, nereye gitmek istediğimi söylesem, ne zaman gitmek istediğimi söylesem ve o bana tüm alternatifleri sunsa.. Ben tüm firmaların sitelerine tek tek girip fiyatları not almak zorunda kalmasam ..” eğer böyle düşünüyorsanız oBilet’i ziyaret etmenin tam zamanı!

oBilet sizler için tüm otobüs biletlerini ve uçak biletlerini listeler ve size hayallerinizdeki kolay ulaşımın kapılarını açar. Nasıl mı? oBilet internet site ve mobil uygulaması üzerinden, seyahat etmek istediğiniz rotayı ve tarihi seçebilir ve tüm otobüs/uçak biletlerinin listesine ulaşabilirsiniz. Listeyi tercihinize yönelik olarak fiyata göre, hareket saatine göre, özel olarak seyahat etmek istediğiniz firmaya göre düzenleyebilirsiniz. Daha sonrasında onlarca farklı rotada size en uygun otobüs biletini veya size en uygun uçak biletini seçtikten sonra güvenli ödeme seçenekleri ile sadece 2 dk içinde hayalini kurduğunuz bilete kavuşabilirsiniz.

oBilet 2012 yılında online otobüs bileti satışı yaparak girdiği sektörde sadece geçtiğimiz yılda 2,5 milyonu aşkın bileti seyahatseverlerine kavuşturarak sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Pamukkale Turizm, Anadolu Ulaşım, Nilüfer Turizm, Ulusoy Turizm, İstanbul Seyahat, Özkaymak, Vivalines, Mersin Villa Seyahat, Metro Turizm, Topçam Seyahat, Ats Turizm, Buzlu Turizm ve daha onlarca otobüs firmasına tek bir noktadan ulaşım imkanı sağlamaktadır. oBilet şimdi ise online uçak bileti satışlarına başlamıştır Bugün itibariyle Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Atlas Global, Borajet,Sun Express gibi uçak firmalarını bünyesine almayı başarmıştır ve uçuş ağını her geçen gün arttırmaktadır.

oBilet’e internet erişiminin olduğu her yerden internet sitesi  üzerinden erişebilirsiniz. Eğer akıllı telefon kullanıcısıysanız Android için Google Play’den ve Apple için App Store’dan indireceğiniz oBilet uygulamasını kullanabilirsiniz. oBilet gelişmiş arayüzü ile sizlere kolay kullanılabilir ve ferah bir ortam sağlamaktadır. Böylelikle işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, sizin için en ucuz otobüs biletine veya en ucuz uçak biletine bir tıkla kavuşabilirsiniz.

Şimdi hayal ettiğiniz kolaylıkla tek merkezde tek tıkla arzu ettiğiniz bileti satın alabilirsiniz. 7/24 müşteri hizmetleri ile her türlü sorunuzun cevabına ulaşabilir ve 0 850 532 62 58 numarasıyla oBilet Çağrı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar