Anasayfa / Sizden Gelenler / Site Tanıtımı / Beslenme kuralları…

Beslenme kuralları…

Aklınız fikriniz zayıflamakta, her seferinde bin bir istekle ve değişik hedefle yeni diyetlere başlıyor, sonu gelmeyen spor programları yapıyor fakat istediğiniz kiloyu veremiyorsanız, beslenme şeklinizde köklü değişiklikler yapma zamanınız geldi demektir. Reklamlara kanmayın, yapılan araştırmalar gösteriyor ki yapılan reklamlar sonucu ilgi çeken ürünler sağlıksız olsa da tüketiciler tarafından tercih ediliyor, bu gıdalar sağlığınızı bozduğu gibi kilo almanıza neden olarak zayıflamanızı engelliyor. Uzmanlar yapılan reklamları çok dikkate almak gerektiğini, tüketilecek gıdada önceliğin sağlıklı beslenme olması gerektiğini vurguluyor.

Lezzet tuzaklarına düşmeyin, hazır gıdaların çoğu şeker, tuz ve yağ oranlarının çokluğu sayesinde mükemmel lezzetler elde ediyorlar. Tüketiciler bu lezzetlere alıştığında vazgeçmek kolay olmuyor ve bu durum sonucunda kilo alma, zayıflayamama gibi problemler ortaya çıkıyor.Erkeklerde en çok göbek sorunu olur bunuda ancak bölgesel zayıflama ile çözebilirsiniz.

Sağlık için yemek yiyin, yemek yeme ve gıda tüketiminde önceliğiniz sağlığınızı korumak olsun. zayıflamak için sağlığınızdan olmayın, Sağlığınız açısından tüketimi zararlı olan gıdalar yerine size fayda sağlayacak, enerji verecek gıdaları tüketmeye özen gösterin.

Kolalı ve şekerli içeceklerden uzak durun. Kafein ve alkol tüketimini hayatınızdan çıkarın.

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

Bir yorum

  1. Hamileyiz Anneyiz

    Hamilelikte Dengeli Beslenme Kuralları @hamileyizanneyiz aracılığıyla . Teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.