Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Site Tanıtımı
  3. GO Print – Kartuş Dolum Sistemleri

GO Print – Kartuş Dolum Sistemleri

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 4 dk okuma süresi
14 1

GoPrint Kartuş Dolum Sistemleri “% 90 a varan ekonomik baskı çözümleri ile yazıcı ve kartuş sorunlarına SON! Yazıcı ve kartuş maliyetlerini hafifletmek ve kaliteli sarf ürünler ile çözüm üretmek artık çok kolay. İşyerinizde veya evinizde artan baskı maliyetleri her kullanıcı ailesinin bildiği ve çözüm aradığı bir gerçektir. Çözüm kaynağı olarak birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ya da duyulan en kalıcı çözüm : “Bitmeyen Kartuş”…

Mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanıcılarının ve kartuş mağdurlarının sorunlarına en kalıcı çözüm olarak sunulan kolay dolum kartuşu, Dünya’ nın önde gelen kartuş üreticilerinin geliştirdiği ve gelişen teknoloji ile birlikte yenilediği büyük bir sarf teknolojisi ürünüdür. Kolay dolan kartuşlar şeffaf yapıda ve tıpalı olarak üretilmiş ve herkes tarafından kolaylıkla ev ya da işyerinizde birkaç dakika içerisinde kartuş dolumu yapmasına olanak sağlar. Tek yapmanız gereken işlem kolay dolan kartuşun tıpasın çıkarıp kartuş mürekkebi enjekte etmektir. Birçok kullanıcı tarafından kartuş dolum işlemi becerilmesi zor bir işlem gibi görünse de, kolay dolan kartuşlar ile bu işlem hobi haline gelmektedir. GoPrint Kartuş Dolum Sistemleri ile yazıcınızdan çıktı almak çok daha keyifli hale gelecek.

go print

Brother, Canon, Epson ve HP marka mürekkep püskürtmeli yazıcılar için geliştirilen yazıcı mürekkebi her yazıcı ve kartuş ailesine göre farklılık göstermektedir. Bu anlamda yazıcı ve kartuş sınıflarına göre geliştirilen; istenilen renk gamutunun elde edilmesini ve zamana karşı dayanıklılığı GoPrint kartuş dolum mürekkeplerinde bulabilirsiniz. GoPrint kartuş dolum mürekkepleri her yazıcı ve kartuş ailesinin kimyasal yapısına uygun özel olarak sınıflandırılmış ve üretilmiştir. Uzun süre beklemede yazıcı kafasında kesinlikle tortulaşmayan ve zamana karşı dirençli yapısıyla kartuş kullanıcılarının güvenilir olarak önerdiği GoPrint kartuş mürekkepleri, daima kalitenin ve yeniliklerin öncüsü olmuştur. Profesyonel fotoğrafçılık sektörüyle de yakından ilgilenen GoPrint ailesi, bu alanda da yine sıkıntılara çözüm üretmeye devam etmektedir. Özellikle ışığa ve zamana karşı dirençli özel olarak geliştirilen UV (UltraViole) serisi kartuş mürekkepleri GoPrint mağazalarında satışa sunulmuştur. Işığa ve zamana karşı direnç söz konusu olduğunda fotoğraf kağıdının kalitesi son derece önem taşımaktadır. GoPrint fotoğraf kağıdı bünyesine yeni katılan premier serisi fotoğraf kağıtları ile fotoğrafçılık sektörü yeni bir boyut kazanmıştır. Fotoğrafçılık sektörüne kaliteli ve ekonomik bir çözüm getiren GoPrint, bu alanda

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar