Anasayfa / Geliştiren Videolar / Atatürk’ün klibi yayına girdi!

Atatürk’ün klibi yayına girdi!

Her Şey Seninle Başlar” kitabında yer alan Atatürk’ün başarı öyküsünün, bir çok insan tarafından amatör klipleri yapıldı, internette yayınlandı.

Kigem olarak (Kişisel Gelişim Merkezi) ATA’ya layık bir klip yaptırmamız gerektiğini düşünüp, profesyonel bir çalışma yaptırdık. Ortaya son derece profesyonelce hazırlanmış bir başarı öyküsü klibi çıktı… Ya da bize öyle geliyor :)

Kaynak : KIGEM

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.
blank blank blank blank blank

13 yorum

 1. blank

  Su an okudugum kitap…

  Cok güzel olmus…

  Tesekkürler

 2. blank

  süper olmuş…

 3. blank

  evet bende okudum kitabı çok güzel bir kitap herkesin okumasını tavsiye ederım.ayrıca videoda çok güzel başarılarınızın devamını dılerim..

 4. blank

  ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN HAYATI ONUN BAŞARI ÖYKÜSÜ HAYATA IŞIK TUTACAK BİLGİLERDEN OLUŞMAKTADIR.EVET KİTABI BENDE OKUDUM ÇOK GÜZEL OLMUŞ.TÜM TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARINA KİTABI OKUMALARINI TAVSİYE EDERİM.BİZİM BUGÜNLERE GELİŞİMİZİN BİZLERİN DEMOKRASİ VE LAİK BİR ORTAMDA ÇAĞDAŞ DÜZEYLERE UYGUN ŞEKİLDE YAŞAYIŞIMIZIN MİMARI OLAN ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü TANIMAMIZ GEREKMEKTEDİR.ONU(ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü) TANIMANIN EN İYİ YOLU ONUN (ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN) HAYATI VE BAŞARI ÖYKÜSÜ OKUMAKTAN GEÇMEKTEDİR.ONUN İLKE VE İNKILAPLARINI BİLMEK VE UYGULAMAKTAN GEÇMEKTEDİR.AYRICA VİDEO ÇOK GÜZEL OLMUŞ VE BİZLERE ULU ÖNDERİMİZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü TANITMA YOLUNDA YARDIMCI OLMUŞTUR.
  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
  ATAM İZİNDEYİZ.
  BİZLER TÜRKİYE CUMHURİYETİ GENÇLİĞİ OLARAK ULU ÖNDERİMİZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN EMANETLERİNE EN GÜZEL ŞEKİLDE SAHİP ÇIKACAĞIZ.ONUN İLKE VE INKILAPLARI DOĞRULTUSUNDA YAŞAMIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ.ONUN YOLUNDA VE İZİNDE GİDECEĞİZ.

 5. blank

  çok güzel duygulandım

 6. blank

  çok güzel olmuş diyecek kelime bulanıyorum harika mütiş herkez izlesin ve de yapanların eline saglık başarılarını diliyorum….

 7. blank

  Arkadaşlar bunları bütün sevdiklerinize gösterin.

  Burada yapılan herşey doğrudur…

 8. blank

  Seyrederken tüylerim diken diken oldu. Kimisi çaresizlikler içinde çareler bulur , kimisi çareler içinde çaresizlikten boğulur. Umarım ülkemizi çaresizlikler içinde kurmuş olan Atatürk’e layık evlatlar oluruz. Allah çaresiz dert vermezmiş. Atatürk bunu en güzel şekilde ispatlamıştır.

 9. blank

  ben atatürk ü zaten çok seviyorum
  bu yazıdan sonra sevgim daha da çok arttı atam’ıza
  zaten çok seviyordum
  şimdi anladım ki o em iyi insan
  zaten atam ız olmasaydı biz şuan yaşamıyorduk
  ya da yaşasakdık ki düşmanlarımıza köle,esir olmak zorunda kalacaktık ama atam ız cnm atam ız milletlerle bizleri o kötü korkunç düşmanları ellerinden kurtardılar
  eminim ki düşmanlarımız hayla bu güzel ülkemizi Türkeye mizi ele geçirmek için hain palanlar kuruyorlar ……
  fakat bunları bizler yani iyi insanlar kazanacaktır…..
  :) sena buse:)

 10. blank

  Çok teşekkürler. harika fikir. Bu ülke ne acıdır ki Atamızı hak etmiyor. Çekilecek olan Şehit kubilay Filminin sponsorları birer ikişer kaçıyormuş. yazıklar olsun. Bu filme sponsorlar aranıyormuş. Kemalist dostlara duyuralım lütfen. http://www.kubilayfilmi.com sevgilerimle

 11. blank
  canan kıklıca

  Atatürkü seviyorum o olmasaydı buralarda olamazdık vede türkiye denen birsey olmazdı bence benim düşüncem bu

 12. blank

  15 yaşındayım elimden gelen sadece paylaşabilmek bu millet için yapabileceğim tek şeyin bu olmsından dolayı kendime acıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.