Anasayfa / Sizden Gelenler / Site Tanıtımı / Cescesor.Com – Kartuş Dünyası

Cescesor.Com – Kartuş Dünyası

Mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanıyor ve kartuş maliyetlerinden rahatsız oluyorsanız size önereceğimiz alternatif ürünleri kullanarak bu konudaki sıkıntınızı giderebilirsiniz. Bu konuda birçok kullanıcınun başvurduğu yöntem hepimizin bildigi ya da ısıttığı:” dolan kartuş ” Uzun zamandan beri bilinen kartuş dolumu konusuna yeni bir boyut getiren kolay dolum kartuşları ile artik ayni islemi daha hizli ve kolay sekilde kendi ev ya da isyerinizde yapabilirsiniz. Birçok kullanicinin beceremeyecegini düsündügü kartus dolum islemi, böylelikle; düsündürücü olmaktan çikip adeta bir hobi haline geliyor. Daha önce çikti alma konusunda omurilik soganiniza yerlesmis bazi refleksleri kaybedecek olmaniz umariz sizi üzmez çünkü CESCESOR aliskanliklarinizi degistirmek üzere.

HP, Canon, Epson ve Broser gibi üreticilerin kartuslarinda kullanilan yazıcı mürekkebi söz konusu oldugunda; istenilen renk yanitini ve dayanikliligi Cescesor kartus dolum mürekkeplerinde bulabilirsiniz. Güvenilir olmasinda en büyük etken her yazici ailesi ile uyumlu ayri ayri mürekkeplerin kullanilmasi ve katilasmadan bekleme süresi bakimindan son derece basarili olmasi. Ayrica profesyonel fotografçilarin solmayla ilgili endiselerini ortadan kaldiran, UV isinlara ve atmosfer gazlarina karsi dirençli özel mürekkeplerin de bulunuyor olmasi fotografçilik sektöründe yakin zamanda bazi taslarin oynayacaginin habercisi gibi. Bir diger önemli etken olan fotoğraf kağıdı da unutulmamali, Cescesor ‘da bunlar için de farkli seçenekler mevcut.

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.