Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Bir de bunlar var!
  3. Duyuru : Değişiklik Zamanı(ydı)

Duyuru : Değişiklik Zamanı(ydı)

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 1 dk okuma süresi
10 4

Birkaç aydır sizlerleyiz. Sitemizin amacını “HAKKIMIZDA” bölümünde açık ve net olarak yazmıştım. Dolayısı ile tekrar girmek istemiyorum. Ancak şu bir gerçek ki, kendinigelistir.com açılışından bu yana “kişisel gelişim” alanında 1.5 milyon siteden ilk 3 site arasına girmeyi BAŞARDI. Bunu BİRLİKTE başardık. Bu zaman zarfı içinde, alanında uzman olmuş, Türkiye’nin en değerli kalemlerinden tebrikler aldım.Bunun yanı sıra, sizden gelen yorumlar beni “hep daha fazlasını yapmam” üzere teşvik etti.

Gördüğünüz üzere sitede bir takım görsel ve işlevsel değişiklikler yapılmıştır. Amaç siteyi daha da fonksiyonel kılmak. Yapılan değişiklikler :

  • Site tabanı daha da genişletildi. VE sütun sayısı 3’e çıkarıldı.
  • Konu okuma, takip edilme vs. gibi sayaç rakamları sıfırlandı.
  • Bugün En Çok Okunan Yazılar, En Hit Yazılar ve Google Reklamları eklendi.
  • Reklam alanları oluşturuldu.
  • Sayfanın tabanına .css kodlamaları ile görsel birkaç nüans eklendi.

Bu değişikliklerin “uğurlu” gelmesi dileğiyle…

İyi eğlenceler.

Zaman geçmeden kendini geliştir!
Kişisel Gelişimin Anahtarı – www.kendinigelistir.com

Özgür ŞAHİN

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar