Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. İngilizce Video Ders Anlatımlarıyla Dil Becerinizi Artırın
Genel

İngilizce Video Ders Anlatımlarıyla Dil Becerinizi Artırın

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 4 dk okuma süresi
17 0
İngilizce Video Ders Anlatımları

İlkokuldan itibaren görmeye başlayacağınız İngilizce dersinin size katkı sağlamasını ve yeni dil öğrenme isteğinizi geliştirmesini istiyorsanız İngilizce video ders eğitimlerinden destek alabilirsiniz. Genellikle yeni bir dil öğrenirken öğrencilerin en çok zorlandığı nokta kelime bilgisi olmaktadır. Bunu önlemek adına İngilizce kelimeler video anlatımlarda görsellerle güçlendirilerek anlatılmakta, akılda kalıcı olması sağlanmaktadır. Kelimeleri doğrudan ezberlemeye çalışmak sizin için zaman kaybı olacaktır. Bunun yerine Tonguç Akademi 5. sınıf İngilizce videoları ile başlayarak kelimeleri unutmayacağınız şekilde öğrenebilirsiniz.

İngilizce Video Ders Anlatımları
İngilizce Video Ders Anlatımları

Her video kendi içerisinde farklı eğitimlere ayrılmakta ve dil becerinizi artırmanıza yönelik anlatımlar içermektedir. Günlük hayattan örneklerle oluşturulan ünitelerde dil bilgisi ve kelime bilgisi öğretilmektedir. Özellikle 7. sınıf İngilizce konu anlatımı videolarında hem öğrendiğiniz kelimeler hem de dil seviyeniz biraz daha yüksek olacaktır. Her bir video içeriği okul derslerinize paralel olarak izlediğinizde tekrar niteliğinde olacaktır. Böylece Tonguç Akademi 5,7 veya 6. sınıf İngilizce videoları konu içerikleriyle her sınıfta yabancı dil yeteneğiniz giderek artacaktır.

6 - Altıncı Sınıf İngilizce Dersleri
6 – Altıncı Sınıf İngilizce Dersleri

5. Sınıf İngilizce Video Ders Anlatımları

İngilizce video 5. sınıf eğitimlerinin her biri ana dil seviyesinde dil bilgisi olan kişiler tarafından ve okul müfredatınıza uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Sağlık, Sinema, Eğlence, Günlük Rutinler, Hobiler, Oyunlar, Tanışma, Spor, Festival gibi farklı konulara ayrılan üniteler sayesinde İngilizceyi her yönüyle öğrenebilirsiniz. Bu eğitimlerin her biri için İngilizce video ders notları oluşturabilir ve notlarınızı konu tekrarlarında kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden sunulan İngilizce video eğitim sayısı fazla olduğundan her bir içeriği sakin, sessiz ve dikkatinizin dağılmayacağı bir ortamda izlemenizde fayda vardır. Böylece izlediğiniz videoların hiçbir yerini kaçırmadan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. 5. sınıf İngilizce videolu konu anlatımı içerikleri arasında özellikle tanışma ünitesi için izleyeceğiniz eğitimler diğerlerine kıyasla uzundur. Uzun olmasına karşın keyifli anlatımlara sahip video içerikler sayesinde yeni bir dil için sağlam temeller atabilirsiniz.

7 - Yedinci Sınıf İngilizce Dersleri
7 – Yedinci Sınıf İngilizce Dersleri

İngilizceyi Sevdiren Video Ders Anlatımları

6. sınıf İngilizce videolu konu anlatımı içeriklerine göz attığınızda At The Fair, Holidays, Life, Downtown, Occupation, Saving The Planet, Democracy ve birkaç başlıkla daha karşılaşabilirsiniz. Bunların her biri kendi içerisinde farklı sayıda eğitim videolarına sahiptir. Ayrıca eğitimlerin sonunda öğrendiklerinizi sorgulayabilmeniz adına farklı sayıda testler de yer almaktadır. Bunların hepsini çözerek öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. 6. ve 7. sınıf İngilizce dönemine ait bütün eğitimleri bitirdiğinizde ise yazılı provaları kısmını izleyebilir, okul sınavlarınıza en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Tonguç Akademi yeni bir dil öğrenebilmeniz ve mevcut bilgilerinizi hep taze tutabilmeniz adına sizlere her zaman en yararlı içerikleri sunmaktadır.

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar