Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Bir de bunlar var!
  3. Sadece BANA Gel!

Sadece BANA Gel!

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 3 dk okuma süresi
14 19

Yine siteyi ara ara formatından çıkardığım zamanlardan biri. Aslında çok fazla uzak değil kişisel gelişimden. Biraz senden, biraz benden, biraz da hayatın içinden bahsediyor bu yazı. Olanı anlatıyor. Yaşadıklarımızı, yaşayacaklarınızı belki de… Mehmet COŞKUNDENİZ’in yazmış olduğu, beni de alıp götüren bu yazıyı paylaşmadan edemeyeceğim. Belki siz de birilerine duyurmak istersiniz sesinizi. Aynı şeyleri yaşıyorsunuzdur belki de… Belki de… 

Bana gel, sadece bana… Yillardir içinde sakladigin ve haykirmak icin biriktirdigin sevda sozlerinle gel. Ya da konusma ,tek bir soz bile soyleme, suskunlugunla gel. Utangacligin, gucsuzlugun uzerini yalanlarla orttugun hatalarinla gel.   

Uyuyamadigin butun uykulari, usudugun kis sabahlarini, bunalarak gecirdigin butun aksamlari, seni yatagindan sicratan kabuslarini topla oyle gel. Arzuladigin ama erteldigin ne varsa hepsini alip gel Ben kosulsuzca sevmeye hazirim seni. Sorgulamadan, yargilamadan, degistirmeye calismadan sevmeye hazirim. Hayati seninle yeniden kesfetmeye, seninle yasanacak sevdanin isimsiz neferi olmaya hazirim.

Gel ve saril bana. Bu sahte hayatlarin ortasinda inandigim tek gercek sen ol. Suc ortagim ol ask sucunu birlikte isleyelim. Bekleyisle tuketme beni. Gel ve saril, son bulsun kalabaligin ortasinda asirlardir suren korkunc yanlizligim.

Vazgecilmezim olmak icin gel. Seni kaybetmekten oyle korkayim ki, dusuncesi bile titretsin yuregimi. Sen olmadan yasayamayacagimi bileyim, sen olmadan gececek bir gun bile yaralasin, acitsin kalbimi…

Bekleme artik gel. Baskalarinin asla goremedigi, bir tek benimle konusan icindeki o deli cocugu ortaya cikartmak icin gel.Korunmaya muhtac bir cocuk o, biliyorum. Korkma, kimsenin onu incitmesine izin vermem. Guven bana. Birine guvenmenin insanda yaratacagi o muthis huzuru duyarak gel.

Gel ve agla. Bunca yil cektigin acilardan bir cirpida siyrilmak icin saril boynuma ve agla.
Gozyaslarinla birlikte akip gitsin hepsi. Seninle aglarim ben de. Ben de siyrilirim, yuregimi somuren kimliksiz sevdalardan.Bir tek sana kalirim kendim olarak.Bir tek sana hicbir sey beklemeden sunabilirim benligimi.

Sadece bana gel yar… Karanlik odalarimi aydinlatmak icin sadece bana gel.Ben sevmeye hazirim seni… Sonsuza dek sevmeye…

Yazı : Mehmet COŞKUNDENİZ
Derleyen : Özgür ŞAHİN

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar