Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Kişisel Gelişim Kitapları
  3. Sizi Daha Zeki Yapabilirim Kitap Özeti ve Türleri

Sizi Daha Zeki Yapabilirim Kitap Özeti ve Türleri

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 2 dk okuma süresi
64 0
sizi daha zeki nasıl yapabilirim

“Sizi daha zeki yapabilirim” kitabını okuduktan sonra hayatınızda bazı şeyler değişecek. Çünkü “düşündüğünüzden daha zekisiniz!” Evet daha zekisiniz.. Bu kitabı okurken “zekanızı güçlendirmeyi, sınav özgüveni edinmeyi, hafızanızı güçlendirmeyi, odaklanmayı arttırmayı, yaratıcı dehanıza erişmeyi, daha zekice karar almayı, zihninizi her yaşta dinç tutmayı” … gibi birçok şeyi öğreneceksiniz.

Bu kitapta dünyanın kabul ettiği bazı büyük dahilerin stratejilerini uygulamayı öğretecek yeni bir sistem ve son derece etkin ve yaratıcı bir hayat yaşŸamanıza yardımcı olacak beyin araşŸtırmalarından elde edilen bilgiler yer alıyor.

Dünyada bestseller olan “sizi daha zeki yapabilirim” kitabıyla kendinize yeni ufuklar açacaksınız. Kitabın yazarı olan Paul Mckenna birçok kitaba daha imza attı ve dünyanın her tarafında bunun üzerine eğitim vermeye devam etmekte.

Şu anda hayatınızda hangi noktada olursanız olun bu kitabı okuyun, hipnoz CD’sini dinleyin ve zekânızı artırın! Özellikle kitaptan sonra dinleyeceğiniz kişisel gelişim hipnoz cd size çok ilginç gelecek birçok deneyim katacak. Denemenin denememekten çok daha iyi olduğunu göreceksiniz.

[box type=”info” ]

bkm kitap

[highlight]bkmkitap.com[/highlight] Bursa’da 30 yıllık kitabevi serüvenine dayalı olarak internette kitapseverlere ulaşmaya başlayan bir kitabevidir. E-ticarete atılma nedenlerini “müşterilerimizin fiziksel alışveriş için mağazamıza erişim konusundaki zaman kaybını önlemek, %100 güvenilir bir alışveriş ortamı yaratmak ve siz müşterilerimizi en uygun fiyatlarla buluşturmak” şeklinde tarif eden bkmkitap.com hızlı kargo gönderisi ve sıcak-güçlü müşteri iletişimi ile alanında fark oluşturmayı hedefliyor.[/box]

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar