Anasayfa / Kitap Özetleri / Kişisel Gelişim Kitapları / Ünvansız Lider / Robin Sharma

Ünvansız Lider / Robin Sharma

Ferrarisini Satan Bilge’den tanıdığımız yazarın enerjisi çok yüklü bir kitabı… Bundan yirmi yıl sonra veya ölüm kapıya dayandığında yaptıklarımızdan ziyade yapamadıklarımızdan pişman olacağımızı vurgulamış. Bir kitap dükkanında çalışan bir satış elemanının karşısına aynı işi yapan ancak işinde çok başarılı ve bu nedenle bir çok ödül ve başarı kazanmış, saygı duyulan bir kişi çıkıyor ve ona hayatını değiştirecek bir dizi eğitim veriyor. Bu ilginç şahsiyet, satış elemanını 4 farklı kişi ile tanıştırıyor. unvansiz-liderHer biri, yapabileceklerinin en iyisini, hatta ötesini yaparak kendi potansiyellerini ortaya çıkararak başarılı olmuş kişiler.

Mutlaka okunması ve bulundurulması gereken başucu kitabı. İnsanın 10 pişmanlığı ve 10 zaferini keşfediyorsunuz. Sonra sırasıyla 4 farklı başlıkta hayata pratik olarak geçirilebilecek kadar sade ve etkili anlatılmış dersleri okuyorsunuz.

Lider olmak için ünvana ihtiyacınız yoktur; ünvansız lider olmak nasıl başarılır? Kitapta bunun sırlarının yanında hayatınızı, özellikle iş yaşamınızı değiştirebilecek birçok ipucu yakalayabilirsiniz.

Bilgisini verdiğimiz Ünvansız Lider isimli kitabı bu adresten satın alabilirsiniz.

Yazan : Serap Özçalıcı

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.