Anasayfa / Motive Olmak / Bir de bunlar var! / 1. Kocatepe Gelişim Zirvesi sona erdi!

1. Kocatepe Gelişim Zirvesi sona erdi!

En büyük gelişim zirvelerinden biri!” diye isimlendirdiğimiz zirvemiz dün sona erdi. PROGRAMIMIZA baktığımızda kimler yoktu ki? “kendinigelistir.com” unda sponsorları arasında bulunduğu zirvenin hemen her seminerinde/eğitiminde yüzlerce öğrenci vardı. Hele bir Adil MAVİŞ fırtınası oldu ki sormayın. Kendi ifadesiyle “trans” , halk dilinde bilinen “hipnozun” küçük bir örneğini konuşma saatinin içersinde Kocatepe Üniversitesi öğrencilerine yaptı. Yüzlerce kişinin çoğu uyuyakaldı. Yetmedi, içlerinden birisini sahneye çıkartıp, üzerinde zıpladı. Asıl mesaj “insan isterse!” idi, “bilinç altına hakim olmanın önemini!” vurgulamaya çalıştı ama biz görsel yanını da ifade etmeden geçemedik.

Türkiye’de kendi alanında dev olan şirketlerin İK müdürlerine ne demeli? SIEMENS‘ten bahsediyorum, UNILEVER‘den, MERCEDES‘ten… Çok önemli bilgiler sundular. Kendi İK politikalarının yanı sıra, sistemin ve sektörün nasıl işlediğine değindiler. Diğer taraftan da “kişisel gelişim!” yazarlarının verdiği ve dip not olarak aldığımız önemli (çok önemli!) bilgileri de es geçmedik değil. İnşallah zaman içersinde sitemizin bir köşesinde bu bilgileri/slaytları vereceğiz.

Büyük bir gelişim zirvesi de sona erdi!

Artık başka bir yerde, başka bir zirvede görüşmek üzere…
Emeği geçen herkese teşekkürler.

 

Özgür ŞAHİN

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

2 yorum

 1. Bir kocatepe mezunu olarak eskilerde çok eksikliğini duyduğumuz seminerlerden biri……..
  Son zamanlarımızda arkadaşlarımız çok güzel seminerler düzenlemişti fakat son senemizin yogunluğu ile katılımlarımız az olmuştu..Bu semineri de görünce bir an orda olup katılmak isteği duydum ama malesef ki şuan orda değilim.Ama kocatepenin her geçen gün biraz daha geliştiğini ve geliştirdiğini görmek çok güzel bir duygu….
  Emeği geçen herkesi Tebrik ediyorum.

 2. Üni. Öğrencisi

  Mükemmel bir zirveymiş.
  Katılımcılara da bakınca gerçekten bir emek varmış.
  Keşke bir daha olma şansı olsa…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.