Anasayfa / manşet / Bazı fırsatlar yalnızca bir kere gelir, evrenin işaretlerini iyi oku, kaçırma!

Bazı fırsatlar yalnızca bir kere gelir, evrenin işaretlerini iyi oku, kaçırma!

Heyy bu senin hayatın! Sevdiğin şeyleri yap ve sıklıkla yap. Eğer bir şeyden hoşlanmıyorsan, değiştir.  İşinden hoşlanmıyorsan, şikayet etmekten vazgeç, sorunlar için başkalarını suçlamak yerine istifa et. Haklı olman her zaman mutlu olmanı sağlamayabilir. Yeterince vaktin yoksa, tv izlemeyi bırak. Hayatının aşkını arıyorsan, dur, sevdiğin şeyleri yapmaya başladığında o seni bekliyor olacaktır. Analiz etmeye, her şeyi didiklemeye ara ver, tüm duygular güzeldir. Yaşam basittir!

basariya-giden-yol

Yemek yerken her parça için şükret. Yeni insanlara ve şeylere zihnini, kollarını ve kalbini aç, farklılıklarımız ortaktır. Yanındaki kişiye tutkusunu sor, ve kendi ilham veren düşlerini onunla paylaş. her fırsatta seyahat et, kaybolmak kendini bulmana yardım edecektir. Bazı fırsatlar yalnızca bir kere gelir, evrenin işaretlerini iyi oku, farkında ol, kaçırma. Hayat insanlarla tanışman ve yarattığın şeylerle ilgilidir, dışarı çık ve yaratmaya başla! Yaşam zannettiğinden daha kısadır, her an’ın tadını çıkar! düş’ünü ve tutkunu yaşa ♡

Sağlıcakla.

Hülya Konar

Tavsiye Yazı :   İtibarli Olmak itibarlı görünmenin en kolay yoludur

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

TAVSİYE

Hayatınız bir film olsaydı?

“Hayatınızı film yapıyoruz” deselerdi, sizi kim oynasın isterdiniz?

Hepimiz hayatımızın en azından bir döneminde yaşadıklarımızın “anlatsam roman olur” ya da ...

shares