Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. manşet
  3. Bazı fırsatlar yalnızca bir kere gelir, evrenin işaretlerini iyi oku, kaçırma!

Bazı fırsatlar yalnızca bir kere gelir, evrenin işaretlerini iyi oku, kaçırma!

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 1 dk okuma süresi
48 0
basariya-giden-yol

Heyy bu senin hayatın! Sevdiğin şeyleri yap ve sıklıkla yap. Eğer bir şeyden hoşlanmıyorsan, değiştir.  İşinden hoşlanmıyorsan, şikayet etmekten vazgeç, sorunlar için başkalarını suçlamak yerine istifa et. Haklı olman her zaman mutlu olmanı sağlamayabilir. Yeterince vaktin yoksa, tv izlemeyi bırak. Hayatının aşkını arıyorsan, dur, sevdiğin şeyleri yapmaya başladığında o seni bekliyor olacaktır. Analiz etmeye, her şeyi didiklemeye ara ver, tüm duygular güzeldir. Yaşam basittir!

basariya-giden-yol

Yemek yerken her parça için şükret. Yeni insanlara ve şeylere zihnini, kollarını ve kalbini aç, farklılıklarımız ortaktır. Yanındaki kişiye tutkusunu sor, ve kendi ilham veren düşlerini onunla paylaş. her fırsatta seyahat et, kaybolmak kendini bulmana yardım edecektir. Bazı fırsatlar yalnızca bir kere gelir, evrenin işaretlerini iyi oku, farkında ol, kaçırma. Hayat insanlarla tanışman ve yarattığın şeylerle ilgilidir, dışarı çık ve yaratmaya başla! Yaşam zannettiğinden daha kısadır, her an’ın tadını çıkar! düş’ünü ve tutkunu yaşa ♡

Sağlıcakla.

Hülya Konar

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar