Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Bunları Biliyor musunuz?
  3. Ev veya uygun iş ortamında tütsü yapmayı sevenler için ♥

Ev veya uygun iş ortamında tütsü yapmayı sevenler için ♥

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 4 dk okuma süresi
82 0
tutsu-yapmak

Ev veya uygun iş ortamında tütsü yapmayı sevenler için huzur, dinginlik, olumlu enerji, keyif, moral ve aşk duygularının katsayısının yükselmesine doğal yoldan destek olabilecek tütsü kokularını paylaşmak istedim sizinle. İsterseniz doğrudan tütsü çubuklarını, isterseniz ilgili bitkinin yağını kullanabilirsiniz. Şifa olsun, moral olsun, güzellik olsun, keyif olsun, huzur olsun, mis gibi koksun diye ♥ Çok sevgimle.

Ihlamur / Lime: Dingin bir zihin isteyenler yorgun olduklarında kullanacakları bir kokudur. Muhteşem kokusu sinirleri güçlendirir. Huzur verir.

Asilbent: Yatıştırıcı, rahatlatıcıdır. Bulunduğunuz ortamda örneğin partnerinizle bir küslük sözkonusuysa barışma havası yaratmak için birebirdir.

Erotic: Meditasyon çalışmalarında sık kullanırım. Egzotik çiçeklerden oluşan bu muhteşem karışım son derece gevşetici ve huzur vericidir. Aynı zamanda afrodizyak etkiside vardır.

Darshan: Yüksek huzur veren, rahatlatan bir kokusu vardır. Hindistan’da hala ruhsal tedavilerde bu tütsü kullanılmaktadır. Benim en sevdiğim özelliği, yenilenme duygusu yaratmasıdır.

Selvi: Yağı oldukça rahatlatıcı olan selvinin tütsüdeki kokusu size coşku ve neşe verir. Depresif hissettiğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. Aşk acısı çektiğiniz anlarda tedirginlik, korku gibi olumsuz duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olabilir.

tutsu-yapmak

Melekotu: Bu yağı partnerinizle olduğunuz ortamda tütsülemek ilişkinizdeki stresi ve heyecanı dengeleyebilir. Huzuru hissetmeniz kaçınılmaz.

Cıtronella: Şifa ritüellerinde en sık kullanılan, derin dünyaların sırrını kokusunda sakladığı söylenen stres çözen kokudur. Uyuyamama sorunu yaşıyorsanız, örneğin kitabınızı okurken bu tütsüyü veya yağını yakmak sizin uykuya geçişinizi kolaylaştırabilir.

Fesleğen: Uyarıcı bir yağ olan fesleğenin, ilişkileri güçlendiren bir kokusu vardır. Aşkla ilgili konularda konuşurken veya düşünürken bu kokunun konsantrasyonu güçlendiren kokusu karar vermenizi kolaylaştırabilir.

Bergamaot: Moral yükseltici ve sakinleştirici etkisi vardır. Sinirli kişilerle çalışırken genelde bu kokuyu kullanmayı seçiyorum.

Kişniş: Duyguları harekete geçirir, yenilik ve ruha renk katan bir kokusu vardır.

Adaçayı: Ortamdaki olumsuz enerjileri temizler, taze ve büyüleyici kokusu huzur verir, sinirleri yatıştırır, bedeni gençleştirir.

Ylang: İlişkilerde partnerine karşı her açıdan soğukluk hisseden ve bunu temizlemek isteyenler için destek olabilecek afrodizyak etkisi şaşırtıcı sonuçlar verebilen bir kokudur.

Limon: Çok sakinleştirici etkisi vardır. Düşüncelere berraklık verir, huzursuzluk, endişe, kaygı gibi duygular neşe, coşku gibi duygularla yer değiştirebilir.

Aphrodesia: Güçlü spiritüel bir kokudur. Zihinsel aktiviteyi dengeler, huzur ve dinginlik için özellikle medidatif bir çalışma içindeyseniz idealdir.

Ardıç: Bedeni canlandıran kokudur.

Heena: Mutluluk veren orman kokusudur. Ölümsüz aşkın, sadakatin sembolu olan bu nefis koku gizemli ve huzur vericidir. Partnerinizle olduğunuz ortamda özellikle yağını kullanmayı denemenizi öneririm.

Strawberry: Şifa terapilerinde yakılması şifayı aktarmada kolaylık sağlar. Şifalananı rahatlatır. Vücudu kuvvetlendirir. Endişeyi yok eder gerilimli ortamlarda sakinliği ve anlayışlı olmayı sağlar. Zeka açıcıdır.

Yazan : Hülya Konar

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar