Anasayfa / Sizden Gelenler / Site Tanıtımı / Özel Ürünler İle Spordan Maksimum Verim

Özel Ürünler İle Spordan Maksimum Verim

Belirli bir yaşa gelen kişiler çeşitli hastalıklarla uğraşmaya ya da vücutlarının farklı bölgelerinde oluşan ağrıları çekmeye başladıklarında spor yapmamalarının pişmanlığını yaşıyorlar. Bu sebeple de genç nüfus ve orta yaş olarak gösterilen nüfus son dönemde çok daha fazla spora özen gösterirken düzenli olarak spor salonlarında sporlar gerçekleşiyor. Bu sporlar sayesinde kişiler fazla kilolarından kurtulurken buna ek olarak kas oranlarını da ciddi biçimde arttırıyorlar. Bu işlem sayesinde kişilerin bağışıklıkları da çok yüksek oranda kuvvetlenirken kişilerin hastalıklara karşı olan dirençleri de artmış oluyor. Vücutlarında yaşanan hücre ölümleri en düşük seviyede olurken kişilerin yaşlanmaları da yavaşlamış oluyor.

Bu aşamada kişiler spor yaparken yardımcı ürünler de tercih ediyorlar. Aksi halde yaptıkları spordan tam olarak verim alınamayabiliyor. Verim için kişiler doğal yollardan imal edilen ürünleri alarak vücutlarının daha iyi bir biçimde gelişmesini salıyor. Stacker2 markası günümüzde sporculara enerji vermek amacıyla üretilen ürünler için en önemli markalardan birisini oluştururken kişiler bu marka ile birlikte rahatlıkla sporlarından aldıkları verimi arttırabiliyorlar. Firmanın en çok tercih edilen ürünleri genel olarak enerji tüpleri olurken bu alanda sektörün zirvedeki markası olma özelliğini uzun yıllardır koruyor. Bu sebeple de genel olarak firma bu ürünün geliştirilmesinde, farklı aromaların piyasaya sürülmesinde ve buna ek olarak çeşitli kampanyalarda adımlar atıyor.

Bu tüpler sporculara enerji vermesi için kullanılırken yağ yakımı ve bununla doğru orantılı olarak kilo vermek için de tercih edilebiliyor. Ancak oldukça güçlü karışımlar olduğu için kişilerin doğru bir biçimde ürünü kullanması gerekiyor. Gerekli miktarın üzerinde kullanan kişilerde çeşitli sağlık problemlerine yol açabilirken kişilerde mide problemlerine ya da daha ciddi rahatsızlıklara davetiye çıkarabiliyor. Ancak kişiler genel olarak bu doğal ürünü bilinçli şekilde kullandıkları için herhangi bir sorun yaşamadan sporlarında büyük katkılar görüyorlar. Üreticiler bu enerji tüplerinin yalnızca spor yapılan günlerde kullanılmasını öneriyor. Bazı spor besinleri spor yapılmayan günlerde de alınabiliyorken bu ürün yalnızca spor yapılan gün içerisinde spordan 15 ya da 20 dakika öncesinde tüketiliyor.

Bu ürüne ilk gün başlayacak olan kişilerin günde bir tüpün yarısını kullanması öneriliyor. İlk 3 gün bu şekilde bir kullanım gösteren kişiler, 3 günün sonrasında günlük 1 tüp kullanımına başlayabiliyor. Kişilerin vücut ağırlıkları ve sporlarının seviyesi de bu ürünün kullanım miktarında etkili oluyor. Genel olarak kilo fazlası olmayan bayanlar ve baylar için ilk seviye sporlarda bu ürün önerilmiyor. Ancak ileri seviye sporlarda gerek duyulan enerji miktarı artacağı için kişiler rahatlıkla bu ürünü günde 1 tüp olarak kullanabiliyorlar. Kilosu yüksek olan ve ileri seviyede spor yapan kişiler dahi gün içerisinde en fazla bu ürünü 1,5 tüp kullanabiliyor. Bu kullanım şekli ile kullanıldığında zero shot l carnitine 3000 mg isimli ürün son derece iyi sonuçlar verebiliyor.

Ürünü satın alacak olan kişiler ürün için internet üzerinden Fitbull sitesine girerek alışverişlerini gerçekleştirebiliyor. Bu site üzerinden yapılan alışverişlerde bu ürün yalnızca 75 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. İçerisinde 12 tüp bulunan paketlerde satılan ürün yalnızca spor yapılan günlerde kullanıldığından 1 aylık bir süreç için yeterli olabiliyor. Ürünü satın almak isteyen kişiler siteye herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmeden havale ya da kredi kartı ile satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Bunun sonrasında verdikleri adreslere bu ürün kargo ile gönderilirken kişiler spor öncesinde ürünü kullanmaya başlayabiliyor.

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.