Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumu misyonu taşıyan kendinigelistir.com sitesi Özgür Şahin tarafından hayata geçirilip, geliştirilmektedir. © 2024. Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. manşet
  3. Yalnız ölü balıklar sadece dalgaların götürdüğü yere gider!

Yalnız ölü balıklar sadece dalgaların götürdüğü yere gider!

Özgür ŞAHİN Özgür ŞAHİN -

- 1 dk okuma süresi
82 0
istedigin-yere-git

Akışta olmak çok derin bir konudur, akıştayım diyerek akışta kalınmaz. Harekete geçmeyen kimseye kaderin asla yardım etmeyeceği gerçeğini gözardı edip, hayatı “akışına” bıraktım diyenlere küçük bir hatırlatma…

Yalnız ölü balıklar sadece dalgaların götürdüğü yere gider!Farkında olmak, beden ve zihin dengesini  mümkün olan en yüksek oranda tutabilmek, işaretleri işimize geldiği gibi değil olduğu haliyle okumayı seçebilmek ve en önemlisi odaklandığımız konu için çaba ve gayret içerisinde olmamız gerekiyor.

istedigin-yere-git

Hak etmek gerekiyor. İşte o zaman kader “akmak” için bi’ yolunu bulur :)

Yazan : Hülya Konar

Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

İlgili Yazılar