Anasayfa / manşet / Yalnız ölü balıklar sadece dalgaların götürdüğü yere gider!

Yalnız ölü balıklar sadece dalgaların götürdüğü yere gider!

Akışta olmak çok derin bir konudur, akıştayım diyerek akışta kalınmaz. Harekete geçmeyen kimseye kaderin asla yardım etmeyeceği gerçeğini gözardı edip, hayatı “akışına” bıraktım diyenlere küçük bir hatırlatma…

Yalnız ölü balıklar sadece dalgaların götürdüğü yere gider!Farkında olmak, beden ve zihin dengesini  mümkün olan en yüksek oranda tutabilmek, işaretleri işimize geldiği gibi değil olduğu haliyle okumayı seçebilmek ve en önemlisi odaklandığımız konu için çaba ve gayret içerisinde olmamız gerekiyor.

istedigin-yere-git

Hak etmek gerekiyor. İşte o zaman kader “akmak” için bi’ yolunu bulur :)

Yazan : Hülya Konar

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

TAVSİYE

Hipnoz nedir? Hipnoz bir uyku mudur? Hipnoz olan kişi sırlarını açıklar mı? Hipnoz olan biri uykusundan uyanamaz mı? Hipnoz için ülkemizdeki yasal sınırlar nedir? Hipnoz bir tedavi yöntemi midir?

HİPNOZ : Hipnoza giren kişi sırlarını açıklar mı?

Hipnoz, kişinin bilincini atlayarak bilinçaltıyla kısa yoldan bağ kurmamızı sağlayan bir tekniktir. ...