Anasayfa / Motive Olmak / Bir de bunlar var! / TRT’de “TürkSite” programında kendinigelistir.com!

TRT’de “TürkSite” programında kendinigelistir.com!

Türkiye’nin saygın ekiplerinden ve programlarından birisi olan, TRT’de yayınlanan TÜRKSITE programında bu haftanın sitesi kendinigelistir.com idi. Kişisel gelişim alanındaki hızlı çıkışımızı, markamızı, içeriğimizi, neler yaptığımızı, neler yapacağımızı konuştuk. Zaman içersinde nasıl yer edindiğimizi, insanlara nasıl ulaştığımızı, bu fikrin nereden çıktığını konuştuk. VE dahası … 

Hazır yeri gelmişken tekrar değinmek istiyorum.
KendiniGelistir.Com, kurumsal bir site değildir. Sizlerden kurslar üzerine birçok mail TRT TurkSitealıyorum. Yönlendirilebilecek olanları (bu konuda ciddi bir çalışma biliyor ve bunun size faydası olacağına inanıyorsam) cevaplıyorum. Ancak olmayanları -malesef- cevaplayamıyorum. Sitemizi “kurumsallaştırma” çabası içine gireceğim. En azından bu konuda “marka” haline gelmiş kurumlarla iletişim haline geçeceğim ve bu konudaki isteklerinize de cevap vereceğim. Ama bundan önce şunu ifade etmek istiyorum. KendiniGelistir.Com’u fakülte yıllarımda kurdum. Amacım sadece “kendimi geliştirmek” idi. Okuduğum üniversite ve bölüm nedeniyle “fark atmam, fark yaratmam” gerekiyordu. VE amacıma ulaşırken edindiğim her şeyi paylaşarak ürettiğim bir site idi kendinigelistir.com. Dolayısı ile bu sitede “alanının en iyi yazarlarının, en iyi yazılarını” bulacaksınız. Şu bilinmeli ki, buraya eklenen bir makale, test, video “seçilen” bir anlatımdır. VE o gün ya da o hafta içersinde okunan onca şeyden sıyrılarak buraya eklenmiştir.

 

KendiniGelistir TurkSite

Ben amacıma ulaştım, ulaşıyorum…
Sizler de inanın! Çünkü “inanan” insanın yolu hep açıktır

Çıkışımıza, değerlerimize ve sitemize gösterdiği ilgi için TRTTürkSite programına “kendinigelistir.com” olarak teşekkür ederiz.

 

Yazan : Özgür ŞAHİN

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.