Anasayfa / Geliştiren Videolar / VIDEO : Küçük insanlar korkar!

VIDEO : Küçük insanlar korkar!

Küçük adımlar katedilebilecek  uzun yolların en önemli parçalarıdır. Adım atmaktan korkmayın… Çünkü zirveye çıkıncaya kadar başarmış sayılmayız. Standartların dışına çıkmak, risk almak, pozitif olmak, hayal etmek gerekir. Tüm bunları yaparken elbette birileri gülecek! Ama büyük kitleler takdir edecektir. Kıpırdamadan hareket edemeyiz. Silkelenmek ve adım atmak gerekli! Başarıya ulaşırken farklı olmanın, fark yaratmanın ve fark atmanın videolarına devam ediyoruz. Yine güzel bir video derledik. Bizi heyecanlandırdı. Sizi de heyecanlandıracaktır.

Kaynak : kendinigelistir.com

Hakkında Özgür ŞAHİN

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim sitesi olan kendinigelistir.com projesinin sahibidir. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede "beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi" gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.

4 yorum

  1. vaov iyiymiş:)

  2. MERHABA!Sizlerden bir ricam olacak.Ben bir televizyon bagımlısıyım bu durumdan nekadar kurtulmak istesemde bir turlü başaramadım bukonuda önerilerinizi bekliyorum TEŞEKKÜRLER.kolay gelsin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.